Marek Eben má dobrý vkus: Takhle sexy byla jeho manželka Markéta! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 3. prosince 2022

Svátek slaví Svatoslav, zítra Barbora

Marek Eben má dobrý vkus: Takhle sexy byla jeho manželka Markéta!

Marek Eben s manželkou
Marek Eben s manželkou (koláž Ahaonline.cz)

Moderátor Marek Eben (56) je už několik desetiletí věrný své manželce Markétě Fišerové (53). A není se čemu divit, protože patřila k nejobdivovanějším herečkám své generace.

Markéta Fischerová byla v 80. letech na vrcholu kariéry a její tvář a zejména sexy tělo bylo ozdobou nejednoho filmu či seriálu. Nejvíce ji proslavila role vychovatelky Áji v seriálu My všichni školou povinní, na niž žárlila i Veronika Žilková.

V plné kráse se však Markéta ukázala už ve svém filmovém debutu Řeknem si to příští léto, který dnes večer odvysílá Prima. Fišerová si v něm zahrála partnerku Ondřeje Havelky. A podle snímků z filmu je zřejmé, že si celý štáb sexy Markéty užil dosyta.

Kariéra Markéty Fišerové skončila v roce 1986, kdy byla kvůli onemocnění mozku upoutána na invalidní vozík. Vztah s Markem Ebenem však tato tragédie posílila a s manželkou patří k ukázkovým párům českého showbyznysu.

Sexy dekoltAutor:  cam

Přečtěte si
denia
9. 8. 2014 • 10:04

Děkuji,že jste smazali nechutnou fortin.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.