Karlovy Vary v obklopení kočárků: Festival patří VIP miminkům, chybí jen Quentin! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Karlovy Vary v obklopení kočárků: Festival patří VIP miminkům, chybí jen Quentin!

Supermáma Marta Issová (32) a Františka (1 rok)
Supermáma Marta Issová (32) a Františka (1 rok) (Souček, Machan, Pátek / Paparazzi)

V přehlídku kočárků se s prvními slunečnými dny proměnila karlovarská kolonáda. Ulicemi lázeňského města teď drandí i miminka slavných. Kdo z rodičů vytáhl do Varů i svoje potomky a kdo je nechal pro jistotu doma?

Ideální babička Iva Janžurová (72) a Toníček (4 měsíce)

S vnoučkem Toníkem se na kolonádě objevila herečka Iva Janžurová. Čtyřměsíční syn její mladší dcery Theodory byl jako sluníčko, stejně jako jeho babička, která karlovarský festival navštěvuje každoročně.

Supermáma Martha Issová (32) a Františka (1 rok)

Jako oko v hlavě střeží herečka Martha Issová svoji roční holčičku Františku. Tu před objektivy fotoaparátů pečlivě skrývá v boudičce. Issová by byla nenápadná, z útrob kočárku se ale často ozývá pořádný křik.

Nejkrásnější maminka Zuzana Vejvodová (32) a Jonášek (1,5 rok)

Sedmnáctiměsíčního syna Jonáška vytáhla do Varů i herečka Zuzana Vejvodová. Společně dováděli v parku v centru festivalového dění. Tatínek, herec Pavel Nečas (47), si zatím zřejmě užíval filmů.

Napomádovaný táta John Travolta (59) a Benjamin (2,5)

Největší zájem veřejnosti si ve Varech užíval syn Johna Travolty Benjamin. Zatímco táta měl spoustu povinností při oficiálních akcích, kloučka na hotelu hlídala jeho starší sestra Ella.

Falešná máma Lenka Dusilová (37)

Když se zpěvačka na charitativním koncertu objevila s kočárkem, jenom to zašumělo. Dítě sice patřilo kamarádce, zpěvačka ale prozradila, že by si potomka přála. „Nechci o tom mluvit, aby mi to neuteklo,“ bála se snad zpěvačka, aby něco nezakřikla?
Autor:  kot,kl

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.