Česko má své Beatles! Jsou to Polívka, Geišberg, Heřmánek a Krobot! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Česko má své Beatles! Jsou to Polívka, Geišberg, Heřmánek a Krobot!

Herci se fotili v Praze na Žižkově.
Herci se fotili v Praze na Žižkově. (Foto herminapress.cz, ara)

V kůži členů kapely Beatles se cítili herci Bolek Polívka (63), Miroslav Krobot (61), Karel Heřmánek (65) a Marián Geišberg (59). Ti se totiž pro připravovaný plakát nového filmu režisérky Alice Nellis (42) Revival nechali nafotit úplně stejně jako v roce 1969 právě slavní Brouci v Londýně.


Pár rozdílů by se ovšem našlo. Nefotilo se jako v případě Beatles na slavné Abbey Road, ale na pražském Žižkově, a zmínění pánové jsou hudebníky pouze v chystaném filmu. Do své role se však vžili natolik, že by z fleku »vystřihli« rockový koncert! „Chystáme takové malé turné, ale ještě o tom nesmíme mluvit,“ tvrdil se smíchem »kytarista« filmové skupiny Smoke Miroslav Krobot.

A o čem komedie bude?„Revival je tragikomedie o stárnutí, rockenrolu a o podvodu, který báječně vyšel tím, že se vůbec nepovedl,“ odtajňuje děj svého nejnovějšího snímku Alice Nellis. Režisérka řídila také samotné fotografování a aktéry ani trošku nešetřila! Slavné herce nechávala přecházet za sebou po přechodu tak dlouho, dokud nebyla s fotografií opravdu spokojená.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.