Luděk Munzar oslaví 80. narozeniny: Co prozradil na kolegy? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. srpna 2022

Svátek slaví Helena, zítra Ludvík

Luděk Munzar oslaví 80. narozeniny: Co prozradil na kolegy?

Luděk Munzar vzpomíná na svou celoživotní kariéru.
Luděk Munzar vzpomíná na svou celoživotní kariéru. (Foto ČTK, ara)

Herec Luděk Munzar (79) oslaví 20. března obdivuhodné jubileum. A protože toho jako umělec má hodně za sebou, rozhodl se zavzpomínat a vydal CD, ve kterém neváhá něco »prásknout« nejen na sebe, ale i na další herce.

„Už jsem na světě dlouho a žiji vzpomínkami. A mám od pána Boha to štěstí, že mám na co vzpomínat. Vlastně ještě jako kluk, pokud nepočítám roky ve škole, jsem se z vesnice dostal rovnou do Národního divadla. Zažil jsem slavnou éru bardů, která se rodí jednou za třista let, a já jsem měl to štěstí, že jsem s nimi mohl stát na jevišti. Každý z nich zanechal v mém srdci hlubokou stopu,“ vzpomíná Luděk Munzar.

Spojuje ho přátelství s takovými hvězdami, jako byla Dana Medřická, Ladislav Pešek, Jan Pivec nebo Karel Höger.  „Jsem rád, že jsem se tohoto čísla dožil, ale ta cifra je strašná,“ přiznává Munzar, jehož paměti právě vycházejí na CD Milé vzpomínky.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.