Jana Hlaváčová (75): ZÁZRAČNĚ VYLÉČILA MUNZARA! Pomohla i synovi Františka Peterky | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 4. října 2022

Svátek slaví František, zítra Eliška

Jana Hlaváčová (75): ZÁZRAČNĚ VYLÉČILA MUNZARA! Pomohla i synovi Františka Peterky

Jana Hlaváčová
Jana Hlaváčová (Aha! - Pavel Machan, Roman Souček)

Křeče a ukrutné bolesti! Těmi trpěl herec Luděk Munzar (81) kvůli vředům na dvanácterníku. Nebýt jeho manželky Jany Hlaváčové (76), která ho poslala k zázračnému léčiteli, nemusel tu dnes být...

„Luděk měl vřed na dvanácterníku a šílený bolesti. A i když jako frajer nikdy neheká, bolesti byly tak veliké, že se kroutil po zemi,“ popsala Munzarovy stavy Hlaváčová, kterou v šedesátých letech poslala »nápověda« z divadla k dnes již nežijícímu léčiteli Josefu Zezulkovi. Tím manželovi možná zachránila život.

Tekly mu slzy

„Luděk tam chodil měsíc. Říkal mi: Já od toho léčitele musím z Anděla přes most chodit pěšky, protože mě takhle tečou slzy. Tak moc ho ten pan Zezulka při léčení uvolnil, že mu to ovlivnilo i psychiku,“ prozradila herečka, která byla z výsledku léčby stejně jako manžel v šoku.

Zbytečná operace

„Byla domluvená operace. Manžela otevřeli a tam nebylo co operovat. Když jsem se byla zeptat, jak to dopadlo, pan profesor mi řekl: Paní Hlaváčová, můžete mě žalovat, to je na odebrání lékařského diplomu. Já jsem ho otevřel a tam nebylo nic. Byl čistej. Čili ten pan Zezulka ho opravdu vyléčil,“ svěřila se v pořadu Krásný ztráty Hlaváčová.

K Zezulkovi chodil i Krakonoš Peterka

„Můj syn se narodil nedoslýchavej a Hlaváčová mi řekla, jak zázračně vyléčil manžela,“ zavzpomínal František Peterka (92). „Když jsem tam se synem přijel, okamžitě poznal, že jde o levé ucho. Byli jsme tam pak třikrát, ale jezdit dvakrát až třikrát s dvanáctiletým klukem z Liberce, to nešlo. Tak to skončilo,“ svěřil se přestavitel Krakonoše.Přečtěte si
prroud
23. 6. 2014 • 15:27

Rikas "nesmysly"? V tom pripade bych nechtel bejt nemocnej a odkazanej na tebe,nic ve zlym,ale pro ty co jsou odkazany na me neni nic co by bylo "moc daleko",kdyz jim to ma pomoct!

prroud
23. 6. 2014 • 12:27

Jinak u me mas velky minus"krakonosi" .Zes nezprovodil toho protivnyho,blbyho dedka "trautenberka" ze sveta a usadil se nam na hrade,ostuda vlastizradna,sprosta a senilni!!!

prroud
23. 6. 2014 • 12:19

Promin "krakonosi",jak si te vazim,tak nesouhlasim ze kdyz jde o zdravi a vyleceni,ze neco "nejde"!!!! To uverim jen ubozakum co na to nemaji penize,tak hluboko jsme uz klesli,ze zdravi je na nich bohuzel zavisly

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.