Hlaváčová o depresích: Jakou roli v nich sehrál manžel Luděk Munzar! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 5. prosince 2022

Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš

Hlaváčová o depresích: Jakou roli v nich sehrál manžel Luděk Munzar!

Jana Hlaváčová a Luděk Munzar
Jana Hlaváčová a Luděk Munzar (Roman Souček Ringier Axel Springer / Paparazzi)

Dlouhé měsíce se Jana Hlaváčová (75) ukrývala před světem. Mohly za to těžké deprese, které ji sužovaly. Bála se tak jít mezi lidi, obávala se, že zkolabuje na veřejnosti. Teď už je naštěstí jedné z nejpopulárnějších českých hereček o poznání lépe a vrací se do života…

Ten, kdo někdy trpěl depresemi, dobře ví, o jaká muka se jedná a jak je těžké se tohoto onemocnění zbavit. Sami to zpravidla nezvládnete. Jana Hlaváčová teď promluvila o tom, bez koho by to nezvládla. Asi není překvapením, že její oporou byl její manžel Luděk Munzar (80), který prostě odmítl nechat svou milovanou ženu padnout na dno.

„Když mi bylo nejhůř, staral se o mě od rána do večera. Vařil. Je to moje zlato,“ řekla Blesku Hlaváčová s tím, že bez manžela by se do léčebny v Bohnicích, kde jí poskytli odbornou pomoc, vůbec nedokopala. Neměla by prý vůbec odvahu. Její muž, který má sám velké potíže s bolestmi nohou a neobejde se bez hole, ale věděl, co jeho manželce pomůže a trpělivě při ní stál. Vyplatilo se, Hlaváčová znovu chodí do školy a vyučuje. „Její zdravotní stav se neustále lepší, což mi dělá velkou radost. Takže jsem docela šťastný člověk,“ raduje se Luděk Munzar.Přečtěte si
babapsi
9. 2. 2014 • 00:48

Kdo ví, co za tím je dalšího, nebude to tak průzračné jako křišťál

sugarbitter
8. 2. 2014 • 19:24

Uspěšnáve své profesi, dobrý manžel, dcera snad bez problému.... Deprese si asi skočí na kdekoho,/ jako rozpočitavadlo "en ten týky"P / Někdo je opravdu na vše sám, potkávají ho jedinci,kteří nejsou kvalitní, ale člověk chce přežívat všechna zklamání a doufá.... Mít deprese, tak by už z postele neměl sílu vůbec vstát a tak je třeba hledat nějaký důvod proč vstát, proč bojovat. I malý důvod je důvod. Deprese je pro někoho luxus milá Jano, stejně jako sebevražda. Většinou se to týká ještě někoho dalšího.

qwertina
8. 2. 2014 • 18:20

Vyborni lide skveli herci preju jim obema hodne zdravi

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.