Ornella Štiková: Za fotky může Menzel! Je to kre*én a zoufalec! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. června 2024

Svátek slaví Alois, zítra Pavla

Ornella Štiková: Za fotky může Menzel! Je to kre*én a zoufalec!

Ornella se svlékla kvůli Menzelovi!
Ornella se svlékla kvůli Menzelovi! (koláž Ahaonline.cz)

Devatenáctiletá Ornella Štiková, těhotná milenka Pepy Kokty (55), je v šoku! Nemůže pochopit, kdo zneužil její nahé fotky, které byly pořízeny pro casting k novému českému filmu a klidně je pustil do světa! Jak je možné, že se tak intimní snímky, které měly zůstat navždy skryté, dostaly na veřejnost? Ornellina maminka Monika má jasno!

„Myslím si, že to byl Jiří Menzel, kdo ty fotky vypustil ven! Ornella by nikdy žádné nahé fotky nenafotila! Maximálně by se odhalila, když by to patřilo k roli, ale jen decentně,“ chrlí ze sebe vytočená maminka Ornelly. To samé si myslí i samotná Ornella, která je z celé záležitosti viditelně rozhořčená.

„Je to strašně neprofesionální, že se to mohlo dostat ven! Bylo to focení, které trvalo asi minutu. Fakt jsem v šoku. Pepovi jsem hned volala a řekla jsem mu, že ten jeho kamarád Menzel je pěknej kre***. Že je to totální zoufalec, kterej už neví, jak si udělat reklamu na svůj ubohej film," rozčílila se Ornella.

„Ještě navíc to jsou tak strašný fotky. Ani tam nejsem upravená a namalovaná,“ stěžuje si Ornella a jen stěží nachází vhodná slova. Vzápětí ale přichází s možným a naprosto šokujícím vysvětlením! „Myslím si, že to pustili ven schválně, aby tomu filmu udělali reklamu, a Pepa o tom věděl!“Přečtěte si
knkn
25. 8. 2012 • 11:10

Jak FOTKY NA OBČANKU !

hillaarkaa
25. 8. 2012 • 10:10

Musíš ho omluvit-dal brko s lysoněm a protáhnul smrdutou avidx a magdalenku 39 Sepičovala jim tunka s elis3-syfilis

alex321
25. 8. 2012 • 09:38

Jasně, ale HEZKÉ dudy, neboli prsa, ale tohle je opravdu hnus, á je doslova odporné a odpudivé, jak jí to visí dolů jak cecky, kravská vemena, tak šeredná prsa jsem ještě neviděl nikdy, ani když občas jsou někde kuriozity a anomálie a znetvořeniny... je to celé hnus, ona je od hlavy k patě odporná a hnusná, i ksicht, hnus fakticky. A jak píše Hustík(??) - ty "dudy" má ten babochlap jak stařenka, je to vůbec ženská??? Není to něco jako Alic Benda??

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.