Hvězda VIP Prostřena Anife zrušila svatbu! Šaty vyhodila mezi odpadky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 19. června 2024

Svátek slaví Leoš, zítra Květa

Hvězda VIP Prostřena Anife zrušila svatbu! Šaty vyhodila mezi odpadky!

Těchto svatebních šatů se Anife zbavila. Hodila je do koše.
Těchto svatebních šatů se Anife zbavila. Hodila je do koše. (Aha! – Marek Pátek, pro Aha! – TV Prima)

Tím, kdo tento týden ve VIP Prostřenu! budí nejvíce pozornosti a emocí, je jednoznačně Anife Ismet Vyskočilová Hassan (38). Ta ale v emocionální bouři žije i v soukromí. „Zrušila jsem svatbu,“ šokovala Anife, jež měla svému vyvolenému Vernesovi (42) říct »ano« již v září! Co se stalo tak zásadního, že přítele po bezmála čtyřech letech soužití odmítla?

„Zasnoubili jsme se po roce našeho vztahu. A před třemi měsíci jsem zorganizovala svatbu na 9. září. Jemu jsem to jen oznámila, ale pak jsem najednou dostala strach. Teprve pak jsem pochopila, jak se cítila nevěsta na útěku. Ty budeš jeho papír, a když náhodou něco, nemůžeš utéct,“ svěřila se se svými starostmi Anife.

„Dívám se na něj a říkám si: Chceš ho na celý život? Dyť tě pořád prudí. Ještě jeden rok si necháme. Takže jsem ty šaty dala do odpadkového koše,“ říká Anife, která přítele postavila před hotovou věc i v tomto případě. „Řekla jsem mu: Víš co, necháme tu svatbu bejt a můžeš si jet s kamarádama na loď,“ prozradila Anife, která měla štěstí a její přítel jí odpustil.

Nová kuchařská čtyřka!

Novou partou kuchtíků, která bude od pondělí škádlit naše chuťové buňky, je rozmanitá čtveřice ve složení: zpěvačka Eva Pilarová (73), zpěvák Pavel Vítek (49), herečka Jana Šulcová (65) a fotograf Robert Vano (64).

Největším favoritem se zatím zdá být Pavel Vítek, který si připravil opravdu originální menu. „Má podtitul »Cesta kolem světa«. Jako předkrm budou barmské krevety v pálivé omáčce. Polévka bude estonská dýňová s čerstvou bazalkou. Jako hlavní chod jsem přichystal africký kotlík a coby dezert karlštejnský koláč s jablky,“ prozradil Vítek.Přečtěte si
dzery
18. 8. 2012 • 09:13

Proč pořád všude se propagují teplomilové.Co je moc to je moc,celá koza v polívce to je o nemoc.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.