Zpověď hvězdy Ordinace Markéty Plánkové: Alkoholik Štolpa jí udělal ze života peklo! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. září 2022

Svátek slaví Michal, zítra Jeroným

Zpověď hvězdy Ordinace Markéty Plánkové: Alkoholik Štolpa jí udělal ze života peklo!

Markéta Plánková s dcerkou Agátkou.
Markéta Plánková s dcerkou Agátkou. (Aha! – M. Pátek, ara)

Coby hvězda nejsledovanějšího seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 už si Markéta Plánková (34) žije jako v bavlnce. Jenže nebylo tomu vždycky tak. O tom, jakým peklem si musela projít, když ji těhotnou opustil její partner, herec a tehdy těžký alkoholik Roman Štolpa (48), půvabná herečka promluvila v otevřené zpovědi pro magazín Ona Dnes.

Láska k muži, z něhož se vyklubal notor, pro ni skončila málem katastrofálně. On ji opustil a ona najednou byla na všechno sama. „Agátka už byla na cestě, nedalo se s tím nic dělat,“ řekla Markéta, kterou okolnosti donutily vrhnout se okamžitě po porodu po hlavě do práce. Kdyby to neudělala, asi by skončila i s miminkem na ulici.

„Chvíli jsem žila z úspor, ale pak už to nešlo, jen pronájem bytu stál deset tisíc,“ popsala Markéta. Do divadla chtě nechtě docházela i s kočárkem. „A hlídali kolegové! Chvilku Jirka Schmitzer, chvilku Jirka Lábus... Škoda, že si to Agátka nemůže pamatovat…“

Půl roku po porodu ji navíc pohltila hektická práce v seriálu a ona si sáhla na dno. „V ateliérech jsem byla od šesti do šesti, někdy jsem ještě hrála v divadle. V deset jsem vystřídala chůvu, vařila, do jedné se učila texty a v pět vstávala. Měsíc jsme se s Agátkou téměř neviděly!“ popsala Markéta. „Pak vám chůva zavolá, že udělala první krok. A vy u toho nejste. To mi v ateliéru ukápla slza.

To už bych nikdy nechtěla zažít,“ má jasno.To už ale Markétě snad nehrozí. Po dvou letech života v osamění konečně našla toho pravého – televizního reportéra Daniela Častvaje (38) –, za kterého se vdala a už spolu mají i roční Julinku!Přečtěte si
hillaarkaa
28. 6. 2012 • 08:57

Že se jí splašila vagína -je její věc,ale proč se nechala vykropit od nějaké holé zadele???

hillaarkaa
28. 6. 2012 • 08:55

Ano,ty pitschko na sociálních dávkách.Ještěže neplatím daně a nemusím na taková vemena přispívat-to mě těší

eremita
27. 6. 2012 • 22:44

Takže 30letá svéprávná ženská otěhotní s ženatým chlapem středního věku, který má 2 malé děti. Na co si ta chudinka stěžuje?

jiriforman
27. 6. 2012 • 20:26

to věřím. nejspíš za to, že nadojíš mlíčko, ty kravičko

hillaarkaa
27. 6. 2012 • 20:20

Mě tvrdě platí za jiné služby,víš ty jelítko

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.