Takhle dovádí Gross u svého luxusního bytu na Floridě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Takhle dovádí Gross u svého luxusního bytu na Floridě!

Stanislav Gross v kšiltovce a slunečních brýlích dovádí s dcerami v oceánu.
Stanislav Gross v kšiltovce a slunečních brýlích dovádí s dcerami v oceánu. (Aha! – David Kundrát, Marek Pátek, Facebook)

Zatímco v hlavě počítáte, jak v dnešní době vůbec zaplatíte účty, vězte, že ne každý je na tom špatně. Například bývalý mašínfíra a expremiér za ČSSD Stanislav Gross (42) má na kontě desítky milionů korun a užívá si života plnými doušky. Takové svědectví alespoň podávají fotografie z jeho floridské dovolené, které získalo Aha!.

Proč zrovna Florida? Před třemi lety si tam Gross pořídil apartmá v zátoce majetných Hidden Bay. Tehdy byt pořídil za 13 milionů korun, jeho dnešní tržní hodnota je ale poloviční – zhruba 350 000 dolarů, v přepočtu 6,6 milionu korun. Barevný bytový objekt mimo jiné nabízí bazén, lázně, posilovnu či tenisový kurt, a Gross se kdysi nechal slyšet, že v letovisku rád piluje angličtinu.

Sám tam ale letos v červenci nejel – doprovázely ho manželka Šárka (42) a dcery Deniska (14) a Natálka (9). Ve slunečních brýlích tak otec s dcerami bezstarostně poskakoval po písčité pláži, zatímco Šárka stála za objektivem. Vyfotila pak mimo jiné i malebný výhled z floridského apartmá. „Je to výhled z postele v ložnici,“ chlubí se na sociální síti její dcera Denisa.

Prázdninová idyla ale má svoji temnou stránku. Gross jako by se na fotce vysmíval občanům, kteří dodnes neznají pravdu o jeho záhadně nabytých milionech. Místo vysvětlování se může chechtat nejen na Floridě, ale i v Praze – nedávno tam totiž dostavěl luxusní sliveneckou vilu za 25 milionů korun…Přečtěte si
nanicnemamcas
17. 11. 2011 • 11:18

Je zajímavé, že se tam nikdo nekoupe a na pláži není ani živáčka, jen Grossovy holky jsou s tatou ve vodě. Buď všichni zdrhli, jejich příchodem a nebo když je zima, tak se nikdo pochopitelně nekoupe, jen Grossovy holky.

mumla
17. 11. 2011 • 09:08

taky už přísloví o božích mlýnech nevěřím, to by to tady už dávno vypadalo jinak. Místo toho to jde do čím dál větších sra*ek.

mumla
17. 11. 2011 • 09:06

Neužívají si luxusu, který jim dopřál taťka, ale my. On ty peníze nevydělal prací, ani jinak, prostě je ukradl.

proxima
17. 11. 2011 • 07:08

Šikovnej chlapec ten Gross. No a Zeman je na chaloupce na Vysočině, objímá stromy, obšas zajde do místní hospůdky na pivko nebo bechera - to je rozdíl, co? A navíc s ním byla aspoň sranda. To vlastně ale se Standou taky - ten se pořád rejpal v nose - a hele, co si vyrejpal.

quonex
17. 11. 2011 • 03:41

 Proč ty děcka nemají na fotkách přes tlamičky takové ty černé pásky?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.