VIDEO Michael Jackson (†50) volal doktorovi: Byl zfetovaný! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 28. května 2024

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

VIDEO Michael Jackson (†50) volal doktorovi: Byl zfetovaný!

Působivý obrázek, který promítl žalobce. Jackson jeden den zkoušel na své turné, druhý den byl mrtvý.
Působivý obrázek, který promítl žalobce. Jackson jeden den zkoušel na své turné, druhý den byl mrtvý. (Profimedia.cz)

Ostře sledovaný soud s lékařem Michaela Jacksona (†50) Condradem Murraym vynesl na světlo světa šokující důkazy! Nejen že státní zástupce ukázal všem fotografii zpěvákovy mrtvoly. Dokonce zazněla dosud nezveřejněná nahrávka vzkazu, který nechal Jackson měsíc před smrtí v doktorově hlasové schránce.

Největší otázka případu zní, jak mohl Michael Jackson pod dohledem lékaře dospět až do takového stavu, který už nebyl slučitelný se životem. Pozůstalí krále popu a někteří odpůrci žalovaného Conrada Murrayho tvrdí, že lékař smrtící sedativum propofol podával Jacksonovi úmyslně, aby nepřišel o své místo a královský plat 5 milionů dolarů ročně, což je v přepočtu více než 90 milionů korun!Proti doktorovi mluví hodně důkazů. Žaloba prokázala, že záchranku zavolal až po 24 minutách, kdy bylo jasné, že Jacksonův zdravotní stav je více než závažný. Nepomohla mu ani výpověď choreografa turné This is it, který řekl, že ještě den před svou smrtí pracoval normálně na svém vystoupení a byl fyzicky i v psychicky v pořádku.

Fotka ložnice Michaela Jacksona ukázala, že přístroj na měření tlaku byl stále zabalený v krabici a v kyslíkové láhvi nebyl žádný kyslík. Nejvíc však Murrymu zavařila nahrávka vzkazu od Michaela Jacksona v jeho hlasové schránce. Mluví na ní evidentně pod vlivem tišící a návykové látky propofol, silně zmateně a v nesouvislých větách:

„Musíme být fenomenální... Když budou lidé odcházet z naší show, z mojí show, chci aby říkali, že nikdy neviděli nic tak úžasného v jejich životě. Je to úžasné. On je úžasný bavič. Vydělám peníze...miliony dětí... dětská nemocnice...dětská nemocnice Michaela Jacksona,“ drmolí zmateně v záznamu.Tento záznam by mohl usvědčit Conrada Murryho ze zanedbání péče o Jacksona, stejně jako z toho, že mu podával drogu propofol včetně poslední smrtelné dávky a nic o tom neřekl záchranářům, kteří přijeli hvězdu popu zachránit.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.