Jana Adamcová: Bojí se poslat syna do školy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 6. října 2022

Svátek slaví Hanuš, zítra Justýna

Jana Adamcová: Bojí se poslat syna do školy!

Jana Adamcová s malým neposedou Daníkem a dcerou Jasmínkou.
Jana Adamcová s malým neposedou Daníkem a dcerou Jasmínkou. (Aha! – Marek Pátek)

Jana Adamcová (39), manželka režiséra Jiřího Adamce (63), má trápení se synem Daníkem (6). Její miláček totiž trpí nadměrnou hyperaktivitou, což by mu mohlo způsobit značné potíže v první třídě, do které má nastoupit už příští týden!

Bývalá moderátorka sportovních zpráv na Nově se bojí o syna. Její Daník jde v září do první třídy a Jana by jeho nástup do školy nejraději ještě o rok posunula.

„Strach z toho mám velký. Do jeho tří let jsem si vůbec nesedla. On sepohybuje úplně všude. Je to prostě kluk se vším všudy – miluje auta, závodění, meče, pistole a podobné hrozné věci,“ svěřila se moderátorka.

„Manžel se dětem hodně věnuje, přestože má spousty práce. Také mi hodně s výchovou pomáhají mí rodiče, kteří se kvůli tomu přestěhovali ze Slovenska do Prahy,“ dodala Adamcová.

Ta je stále na mateřské dovolené s druhou dcerou Jasmínkou, která je prý na rozdíl od Daníka kliďas. „Je jeho pravý opak, je spíše klidná – a já jsem za to ráda,“ řekla Adamcová.Přečtěte si
pavucinka
25. 8. 2011 • 22:09

Jedná se o duševní poruchu,hyperaktivita není rozmazlenost. Ale jedno druhé nevylučuje. Já bych se bála mít děti se starým partnerem, ale jsou to zlatokopky a obětjí všechno pro peníze, karieru, případně vlastní zviditelnění.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.