PŘEKVAPENÍ! Sporťačka Adamcová zpátky ve zprávách! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. srpna 2022

Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard

PŘEKVAPENÍ! Sporťačka Adamcová zpátky ve zprávách!

Jana Adamcová
Jana Adamcová (Aha! – Martin Hykl, Marie Votavová)

Velmi dlouho byla ozdobou sportovních zpráv na Nově, jenže po skončení mateřské dala této komerční stanici sbohem. Teď se Jana Adamcová (40) na obrazovku vrací, ale překvapivě tandem Borhyová-Koranteng nedoplní. Vídat ji budeme jinde!

Jana zasedne do horkého křesla moderátora hlavní zpravodajské relace, ale na televizi Barrandov. Nejsledovanějším zprávám na Nově tak brzy přibude velká konkurence. Adamcová se totiž mezi televizními diváky těší stále velké popularitě. „Nastupuji hned po Novém roce,“ potvrdila serveru Super.cz Adamcová s tím, že se hrozně těší.

Adamcová bude moderovat hlavní zprávy, které poběží na TV Barrandov od začátku roku 2013. Bude moderovat sama, nikoliv ve dvojici, ale strach z toho nemá. A proč se na obrazovku vrací? Je to kvůli penězům? Manželka režiséra Jiřího Adamce to popírá. „Mám to obrovské štěstí, že se nemusím do práce vracet kvůli tomu, abych zabezpečila rodinu,“ prozradila Jana. Zprávy poběží na Barrandově každý den už v 18:45 a střídat se v nich budou tři moderátoři – kromě Jany Adamcové také Jiří Chlum a Petr Lesák.Autor:  ph

Přečtěte si
padro
27. 1. 2013 • 10:58

Jak je vůbec možné, že sanitka vozí nějakou Adamcovou do práce z nemocnice ( je úplně jedno jestli je to uklizečka nebo moderátorka). Takhle vyhazují zdravotní pojišťovny naše peníze a pak není na léčbu a ještě si ti zveřejní, to by mělo být na tresní oznámení. To je max. drzost a sprosťárna.

perla99
9. 12. 2012 • 10:12

další stanice, kde bude zprávy moderovat naprostý amatér, nepřirozený, afektovaný, který neumí ani správě vyslovovat.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.