Lukáš Adamec se »vypařil«! Je za tím alkohol nebo výčitky? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

Lukáš Adamec se »vypařil«! Je za tím alkohol nebo výčitky?

Adamec start své kariéry příliš nevychytal...
Adamec start své kariéry příliš nevychytal... (Lukáš Adamec, SuperStar)

Čerstvý držitel titulu Česko-Slovenská Superstar Lukáš Adamec (24) zapomněl na své povinnosti. Přehnal to včera s oslavou svého vítězství nebo ho tíží výčitky z neoprávněného vítězství nad Gabrielou Gubčíkovou (17)?

Lukáš, který byl porotou vždy chválen za zodpovědný přístup k soutěži, se dnes bez omluvy nedostavil na natáčení Snídaně s Novou a byl nedostupný. Telefon dokonce neberal ani pořadatelům soutěže.

"Ještě se mi s ním nepodařilo spojit, zkouším to už od rána," řekla Ahaonline.cz koordinátorka SuperStar Lucie Juráčková. Adamec se má podle ní ještě dnes zúčastnit plánovaného chatu.

Důvodem k jeho bojkotu ovšem nemusel být jen alkohol, ale také obavy z toho, že skutečným vítězem SuperStar nemusí být on. Po vyhlášení výsledků se totiž objevily informace, podle nichž bylo hlasování zmanipulováno, aby v SuperStar podruhé nevhrál český zástupce. V televizi se dokonce objevily zmatené výzvy k hlasování, v nichž byly kódy Adamce a Gunčíkové zaměněny.
Přečtěte si
vochomurka
7. 6. 2011 • 10:14

čísté gumy

soprad
6. 6. 2011 • 21:16

tem Slovakum prejte,vzdyt nic nemaji a nic,bez podrazu,nedokazi!

hezkyden
6. 6. 2011 • 13:05

Co je to za nesmysl,že Lukáše tíží výčitky z neoprávněného vítězství....... Já si myslím,že z těch dvou byl Lukáš lepší.Nemám nic proti G Gunčíkové,ale její vystoupení se mi zdá chladné .Prostě zpívat umí,ale není pro mě nikterak zajímavá.Možná se časem vypracuje ,ale ještě na tom bude muset hodně zapracovat.Vítězkou měla být Alžběta Kolečkářová.Kdyby měla vizáž Gabriely,potom by její postup do finále byl jasný.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.