Dykova bývalka Markéta Frösslová: O Táně jsem nevěděla! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. února 2023

Svátek slaví Blažej, zítra Jarmila

Dykova bývalka Markéta Frösslová: O Táně jsem nevěděla!

Vojta a Markéta. Tenhle vztah už je minulostí.
Vojta a Markéta. Tenhle vztah už je minulostí. (Aha! – Martin Hykl, Marek Pátek, David Kundrát)

Jejich vztah trval necelých sedm let a za tu dobu se stihli několikrát rozejít a vrátit se k sobě. Pak ale do života Vojty Dyka (25) vstoupila Tatiana Vilhelmová (32) – a všechno bylo definitivně pryč.

Svoji dlouholetou přítelkyni, herečku Markétu Frösslovou (23), opustil. Tentokrát zřejmě nadobro. Jak ona snáší bolestný rozchod? A co říká na Vojtův románek s Tatianou?

„Rozešli jsme se teprve nedávno, každý si teď jdeme svojí cestou. Je to Vojtův život, já mu do toho nemůžu mluvit,“ řekla deníku Aha! Frösslová, která se divákům představila například v seriálech Redakce nebo Pojišťovna štěstí. O tom, že Dyk si s Vilhelmovou začal už v době trvání jejich vztahu, se jí moc mluvit nechce. Evidentně je to pro ni stále citlivé a bolestivé téma.

„Nevěděla jsem, že je v jeho životě ještě nějaká jiná žena. Ale nezlobte se, nerada bych to víc rozváděla, je to přece jen dost soukromá věc,“ řekla k tomu mladá herečka, která svoji sokyni v lásce navíc pravidelně potkávala.

„S Táňou se znám, i když ne zas tak dobře. Občas jsme se potkaly na akci, prohodily pár slov, to je celé. Velké kamarádky jsme nikdy nebyly,“ dodala s tím, že jí, stejně jako svému expříteli, přeje hodně štěstí.

Přečtěte si
verun1989
15. 3. 2011 • 14:46

svetedivse
15. 3. 2011 • 14:24

Vilhelmová je pro mě nemasná neslaná, jako ženská. Zato Markéta ... potkat ji na ulici, tak se za ní ohlédnu. Nechápu Vojtu, ale asi po 7 letech i nejsladší věc omrzí a začne koukat po jiných.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.