Manžel Vilhelmové Pavel Čechák: Zapíjel žal! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 23. března 2023

Svátek slaví Ivona, zítra Gabriel

Manžel Vilhelmové Pavel Čechák: Zapíjel žal!

Tatiana Vilhelmová manžela Pavla Čecháka podvádí...
Tatiana Vilhelmová manžela Pavla Čecháka podvádí... (Aha! – Daniel Černovský, Martin Hykl)

Manžel záletné herečky Tatiany Vilhelmové (32) Pavel Čechák (34) hledá útěchu na zlomené srdce a nasazené parohy na dně sklenky!

O víkendu se při panákové smršti snažil zapomenout na nevěrnou manželku v baru Blue Light na Malé Straně! „V očích se mu zračil jen smutek a beznaděj,“ popisují Čechákův výraz místní štamgasti.

Tatiana Vilhelmová nebere na svého manžela ohledy. Zatímco ona se producíruje za ruku s mladým milencem Vojtou Dykem (25) historickým centrem Prahy, podváděný manžel doma pečuje o syny Františka (5) a Cyrila (3). I jemu už ale zdá se došla trpělivost.

V sobotu se utrápený a smutný Čechák snažil zapomenout na manželku u panáků v oblíbeném baru v Josefské ulici – kam často chodí mimo jiné i Dyk. Ještě že se nepotkali!

„Pavel do sebe celý večer kopal jednoho panáka za druhým. Po žádných ženských se nedíval, natož aby s přítomnými kráskami flirtoval,“ popisuje Čechákovo nasávání náš zdroj přímo z baru.

Byt na Žižkově zřejmě v tuhle chvíli není pro rozcházející se manžele dost velký. Vilhelmová se s milencem schází po hotelích, a když je náhodou doma, snaží se naopak pryč utéct její manžel Čechák...Přečtěte si
oldedek
23. 3. 2011 • 09:34

Teda nejsem žádnej machr na ženský, ale tý to čučí z očí ...

tenerife
22. 3. 2011 • 19:31

samozřejmě škoda,že se rozcházejí dva lidé,kterým to spolu sluší,v listopadu jsem četla v Ona dnes článek,kde Tatiana svého muže obdivuje,jak je výborný táta a skvělý chlap,snad zažije rozumu.

janyna
22. 3. 2011 • 15:01

si hraje na mladici,ale Dyk ji stejně dřív nebo později vymění za mladší a hlavně bezdětnou. Je hloupá.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.