Buffon o svatbě se Šeredovou: Jsem v nejlepších rukou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 24. března 2023

Svátek slaví Gabriel, zítra Marián

Buffon o svatbě se Šeredovou: Jsem v nejlepších rukou!

Brzy dvojnásobná maminka Alena Šeredová a její přítel Gigi Buffon.
Brzy dvojnásobná maminka Alena Šeredová a její přítel Gigi Buffon. (: ara)

Italský gólman Buffon se konečně rozhoupal a požádal Alenu Šeredovou o ruku. V červnu se vezmou v Praze!

Že mu to ale trvalo, než se konečně rozhoupal... Žijí spolu šest let, mají dva krásné synky Luise Thomase (3) a Davida Lee (1), ale Gianluigi Buffon (33) českou modelku Alenu Šeredovou (32) teprve na konci loňského roku oficiálně požádal o ruku.

„Miláčku, vezmeš si mě?“ osmělil se na romantické večeři v prosinci gólman italské fotbalové reprezentace a Juventusu Turín. „Nejsem zrovna sentimentální, ale vím, že to mělo asi proběhnout touto formou,“ prozradil italskému magazínu Chi.

A ona pochopitelně kývla. „Už z úcty k tradici jsem ale musela počkat, až se zeptá. Já ho do ničeho nehnala,“ popsala pro časopis Alena. Jasně, čekala, až mu to dojde a konečně se odváží.

„Ali je přímá a občas i tvrdohlavá, ale vím, že s ní můžu vždycky počítat. Že bude vždycky stát při mně. Jsem v nejlepších rukou,“ liboval si slavný brankář.

Nechtěl prý nic uspěchat. „Žením se jednou za život, musel jsem všechno zvážit. Alena je ale jednoznačně ženou mých snů.“Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.