Miss Vitalita Carmen Justová: První triumf na Miss Earth! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Miss Vitalita Carmen Justová: První triumf na Miss Earth!

Fotografie
Fotografie (internal)

Češky opět excelují! Krásná Carmen Justová (20) zabodovala na Miss Earth, která se koná ve Vietnamu a je zaměřená na ekologii. Byly to její šaty, jenž vynesly v jedné z částí soutěže úspěch.

Carmen se v dílčí soutěži večerních šatů ekologicky orientované Miss Earth probojovala mezi pět nejlepších dívek. Ke Carmeninu úspěchu pomohly překrásné večerní šaty s názvem „Orient“ české návrhářky Jany Berg. Šaty tvoří živůtek z hedvábné krajky protkané zlatým vláknem a sukně pošitá s flitry.


Carmen se ale na soutěž ve Vietnamu, kam odcestovala už začátkem listopadu, připravovala důkladně nejen po fyzické stránce, ale zapracovala i na svých vědomostech. Jedním z jejích úkolů v soutěži je totiž zpracovat ekologický projekt. A protože Carmen zjistila, že ve Vietnamu netřídí opad, její téma bylo na světě.

„Nemůžu se dočkat, až porotě svůj projekt o třídění odpadů odprezentuji. Odpady recykluji od dětství, je to pro mě úplně automatické. Když třeba vypiju vodu, lahev automaticky putuje do kontejneru na plasty,“ říká úřadující Miss Vitalita, která před odjezdem absolvovala i schůzku Miss Vietnam ČR Nguyen Mai Anh, aby se dozvěděla víc o vietnamských reáliích, nebo kurz stolování s vietnamskými hůlkami. O titul Miss Earth se s dalšími sokyněmi už 4. prosince.

Kráska na sobě od doby, kdy získala titul Miss Vitalita zapracovala nejen na své kráse...

...ale i zručnosti. Naučila se například, jak správně jíst hůlkami.

ČTĚTE TAKÉ

Miss má šaty z PET lahví

Československá Miss Ivana Christová: Dvě deci pomerančového džusu a banán jsem jedla dva dny!

Česká Miss Vitalita Carmen Justová - Za měsíc bude na světové soutěži, zatím ale sbírá odpadky!

Miss Vitalita Justová - Ekošaty ze zbytků plastů!

České krásky se cachtají v Bermudském trojúhelníku!

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.