Herec Roman Štolpa: Z léčebny zpět k dětem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. ledna 2022

Svátek slaví Miloš, zítra Zora

Herec Roman Štolpa: Z léčebny zpět k dětem!

Roman Štolpa má opět úplnou rodinu, o kterou kvůli své závislost před časem přišel.
Roman Štolpa má opět úplnou rodinu, o kterou kvůli své závislost před časem přišel. (Aha! – Martin Hykl)

Herec Roman Štolpa (46) šel po odchodu z protialkoholní léčebny hledat útěchu zpět ke své manželce. A to i přesto, že ji podvedl s kolegyní Markétou Plánkovou, s níž má dceru Agátu. Ani tento vztah však nedopadl dobře, a tak je mu nynější oporou jeho původní rodina. Na otázku, kde a s kým žije, odpověděl: „Jsem každý den s klukama a rodinou,“ řekl Aha! vyléčený alkoholik. Jeho slova potvrdili synové Jakub (10) a Matěj (8). „Bydlíme s tátou v našem velkém rodinném domku,“ upřesnil starší Kuba.

A že si Štolpa chlapců užívá plnými doušky dosvědčuje i fakt, že s nimi dorazil v neděli odpoledne do divadla Kalich na představení Mirjam Landové Bílý dalmatin. „Kluci mi v léčebně chyběli, myslel jsem na ně,“ svěřil se Aha! Štolpa, který se rychle zotavil po několika měsíční léčbě a teď už je zpátky v pracovním procesu. „Ano, právě jedu hrát do divadla. Taky dodělávám nějaké hry, které byly takové nějaké nedodělané a neměly šťávu,“ uvedl herec.

A přiznává, že sice hledá pomocnou ruku u své ženy, hlavně se však fixuje především na své dva chlapce, kteří mají v tátovi obrovský vzor. „Táta skvěle hraje, jako na nástroje,“ prozradil na tátu mladší Matěj. „Taky jsme si založili kapelu, já hraju na basovou kapelu, brácha Matěj je bubeník a ještě máme kamaráda, který hraje na doprovodnou kytaru,“ chlubili se kluci. A zatímco Štolpa se rozplývá nad talentem svých dvou kluků, maminka už tak nadšená není. „My totiž trénujeme doma, no a máma… tak musí to nějak vydržet,“ smál se starší Jakub.

Mimo Romana Štolpy přivedli své děti i Jan Tuna a Jana Adamcová, která dorazila jen s Danielem. „Malá Jasmínka doma spinká,“ prozradila. S holčičkou Janičkou přišla i herečka Zdeňka ŽádníkováVolencová a s oběma dětmi Denisem a Amélií dorazila Elen Černá, manželka sportovce Aleše Valenty. Hlavní hrdina představení Vlasta Korec také nenechal doma své holky a obě Magdalénky vzal do divadla.

Roman Štolpa se svým synem Jakubem.

Markéta Plánková

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.