Ostře sledovaní Pavlovi: Praskly plány na útěk před lidmi
Už v srpnu se první pár země konečně dočká dvoutýdenního nicnedělání. Kde Petr Pavel (63) s chotí Evou (60) stráví dovolenou? Na nějaký luxus v zahraničí rovnou zapomeňte!
„Zatím ještě bude poměrně intenzivních pár týdnů, ale pak se těším na dva týdny dovolené v srpnu, kdy na rozdíl od mnohých se nechystám nikam do zahraničí a naopak se se ženou uklidíme na chaloupku a čím méně lidí bude kolem, tím budeme spokojenější,“ prozradil Petr Pavel na CNN Prima News. Milovanou chalupu mají ve východních Čechách, konkrétně v obci Česká Čermná na Náchodsku.
Nizozemská královna Máxima v Praze:
Naposledy měla hlava českého státu řádnou dovolenou koncem ledna, kdy podle zjištění Blesku zamířila do španělské Malagy. „Prezident bude cestovat v rámci Evropy. Zpět v úřadu bude v polovině příštího týdne. Odletěl komerční linkou,“ prohlásil tehdy hradní mluvčí Vojtěch Šeliga.
Pavlovi na zámku: