To srazí Kate na kolena! Šílený plán Harryho a Meghan | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

To srazí Kate na kolena! Šílený plán Harryho a Meghan

Princ Harry s Meghan si v novém dokumentu rýpli do vévodkyně Kate.
Princ Harry s Meghan si v novém dokumentu rýpli do vévodkyně Kate.  (Netflix, The Duke and Duchess of Sussex, profimedia.cz)

Život ve "vyhnanství" se jim už zřejmě přejedl. Podle posledních informací by princ Harry (39) a jeho Meghan (42) chtěli zpátky do vyhřátého hnízdečka. Cesta do monarchie má vést přes nemocnou princeznu Kate (42).

Catherine totiž patří první příčka v oblíbenosti členů královské rodiny, pro 72 procent populace dosahuje stejného uznání, jako před lety Lady Diana. Navíc aktuální okolnosti, kdy se princezna už několik měsíců léčí, se zdají jako ideální příležitost, jak projevit velkou solidaritu a podporu a tím se očistit a napravit si u veřejnosti reputaci. 

Princezna Catherine promluvila o své rakovině

Video se připravuje ...

„Harry i Meghan sledují informace o léčbě Kate s ohromným zájmem. To hlavní, co je ale nyní zajímá, jsou možnosti usmíření s rodinou,“ cituje zahraniční deník OK vyjádření zdroje z blízkého okolí Sussexů. „I když jsou odstřižení, ví toho dost na to, aby mohli Kate držet palce. Líbí se jim představa, že až bude zase zdravá, všichni se opět setkají a bude z nich šťastná rodina,“ tvrdí.

Scénář návratu i jeho načasování je patrně plně v rukou Meghan, jejíž popularita po nevydařeném vstupu do americké politiky začíná upadat. A to je pro Meghan fatální. Už dříve se experti vyjádřili, že Meghan trpí poruchou osobnosti a pro svůj střípek slávy půjde klidně přes mrtvoly. 

„Nemůžeme přitom opomenout skutečnost v podobě Meghanina titulu. Je ochotná zradit a podvést instituci, která jí tuto poctu udělila (britskou královskou rodinu – pozn. red.), nicméně neváhá s titulem obchodovat, aby prosadila své ambice,“ varoval spisovatel a novinář Lee Cohen prostřednictvím listu The Telegraph.

Kate ani William nejspíš ale nebudou mít zájem se s bývalými členy monarchie udobřit, u Williama lze navíc očekávat, že nad svou ženou bude držet ochrannou ruku, zvlášť v období, kdy se nemá rozrušovat. 

Jak šel čas s Kate Middleton: Od roztomilé holčičky až po nejsledovanější ženu světa

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.