Harry na všechno sám? Kolaps Meghan Markle | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Harry na všechno sám? Kolaps Meghan Markle

Meghan Markleová se zhroutila
Meghan Markleová se zhroutila (profimedia.cz)

Za roli v Kravaťácích získala řadu obdivovatelů, tím ale její popularita tak nějak skončila. V posledních letech příznivce raketovou rychlostí spíš ztrácí. Těm, co vydrželi četnost ostud spojených s odchodem z monarchie, zasadil poslední ránu totální debakl jejího podnikání...

Meghan Markle (42) neuspěla jako herečka, vévodkyně ani podnikatelka. Její vlastní značka džemů je totální propadák. Meghan, která podnikání vzala jako šanci na svůj návrat na výsluní, se podle deníku Mirror zhroutila. 

Blesk Podcast: Listování »ubrečenými« memoáry prince Harryho

Video se připravuje ...

„Meghan plakala, když byla značka uvedena na trh a její nový džem byl vzápětí široce zesměšňován, že je drahý. Nyní je Meghan v bodě, kdy si myslí, že cokoliv, co udělá, bude nespravedlivě kritizováno,“ podal vyjádření expert na královskou rodinu Richard Quinn. 

Lze se jen domnívat, zda se Meghan časem postaví k úloze podnikatelky čelem, či definitivně sklopí zbraně. Její útlocitnost je totiž pověstná. „Je obzvláště citlivá na jakoukoliv kritiku jejího luxusního životního stylu v USA. Z jejího pohledu je to něco, co je třeba obdivovat, a ne kritizovat,“ doplnil Quinn. 

Už dávno nejsou za miláčky národa

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Jitka Kovarova
24. 5. 2024 • 09:16

Meghan si myslí že se všechno točí okolo peněz. Než aby ty marmelády zlevnila a trochu zlepšila kvalitu etikety tak to vzdá.

Dianthos
23. 5. 2024 • 12:26

Britský bulvár ví nejlépe, jak se hroutí Meghan v Americe.
Kvalita je drahá. Kdyby ten jam byl kritizován za špatnou kvalitu, bylo by to jiné. Pokud ho lidé nebudou kupovat, zlevnit ho může vždy. To není na zhroucení.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.