Náhrada za Kate po boku Williama: Známe jméno! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Náhrada za Kate po boku Williama: Známe jméno!

Kate a William
Kate a William (profimedia.cz)

Princezna Kate (42) měla podle posledních informací zahájit speciální podpůrnou léčbu v centru protonové terapie ve Spojených státech, která je vysoce účinná, avšak bez řady nepříjemných vedlejších účinků. To, zda se bude účastnit blížícího se Wimbledonu, a předá vítězné trofeje, je ale i přesto doposud velkou neznámou. Vše bude záviset na jejím aktuálním zdravotním stavu. Pro všechny případy palác povolal však náhradu. 

Kate patří mezi tenisové fanynky, Wimbledonu se účastní od roku 2013 každý rok, vyjma konání v roce 2011, kdy byla ve vysokém stupni těhotenství. Pro předsedkyni All-England Clubu Debbie Jevansovou by proto byla velká čest, pakliže by se i letos ujala slavnostní ceremonie a předala vítězné metály.

S ohledem na princeznin zdravotní stav však zůstává její účast ale prozatím otevřená. „Konečné rozhodnutí o tom, kdo bude nakonec ceny předávat, učiníme až v sobotu ráno před ženským finále,“ sdělila Jevansová. V případě, že by se Kate necítila dobře, ujme se její úlohy 78letá Birgitte, vévodkyně z Gloucesteru. Otazník visí i nad přítomností prince Williama, akce se totiž kříží s finále fotbalového Eura v Německu. 

5 věcí, které má Kate Middleton společné s princeznou Dianou

Video se připravuje ...Přečtěte si
Milla
12. 7. 2024 • 02:55

Nechte už tu kachnu s Kate léčící se v USA.Nikam neodjela,je doma v Británi.Dělat si na falešnistech reklamu je dost ubohé pro Kalifornskou univerzitu i americké protonové centrum.Že se k tomu propůjčí pisálci eventuálně majitelé Haha nepřekvapí.Na finále se s Kate počítá I když třeba ne na celý program.No a pro toho uraženého troubu-nečti to.

Uživatel_973012
11. 7. 2024 • 16:05

Pročnam sem pořád cpete nějakou Kate. U nás je hodně nemocných dětí o kterých se nepíše a tuhle nám sem cpete pořád.

zuzakirsch
10. 7. 2024 • 12:26

A pak se diví, že se Harry přestěhoval za Meghan. V USA je všechno, když jsou prašule, naprosto top.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.