Zpěvačka Junková: V Čechách lidé poslední dobou pracovat moc nechtějí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Zpěvačka Junková: V Čechách lidé poslední dobou pracovat moc nechtějí

Zpěvačka Lucie Junková tráví už půl roku ve Spojených státech, kde má už roky svůj druhý domov
Zpěvačka Lucie Junková tráví už půl roku ve Spojených státech, kde má už roky svůj druhý domov (Facebook)

Je krásná, talentovaná, ale hlavně nerada stojí na jednom místě. Zpěvačka Lucie Junková tráví už půl roku ve Spojených státech, kde má už roky svůj druhý domov. A ačkoliv má v plánu i ta prorazit se svým zpěvem, zatím využívá především své místní znalosti, kdy sama procestovala silnice z východního pobřeží na západní křížem krážem. A o své zkušenosti se nebojí podělit. 

V Česku má sice Lucie Junková rozjetou hudební kariéru, rozhodně ale nezahálí. Už jedenáct let je totiž jednou nohou doma ve Spojených státech, kde se jí podařilo rozjet cestovní kancelář, které se věnuje, když zrovna ve studiu neskládá. 

„V New Yorku musíte pracovat 18 hodin denně, 6 dní v týdnu, abyste zvládli to, co ostatní. V Čechách mě přijde, že lidé poslední dobou pracovat moc nechtějí. Když se naučíte tady v USA  fungovat, můžete mít opravdu vše,“ říká Lucie, která se netají tím, že by jí nevadilo žít za oceánem. 

„Stále to zvažuji, ale nikdy by to nebylo na trvalo bez návratu do ČR. Pendluji sem tam a jsem cca půl roku z roku v USA a půl roku v ČR. Ameriku miluju, ale když jsem tady v Americe, chybí mi Česko. Kdybych řekla, že ne, lhala bych,“ vysvětluje zpěvačka, které se tam podařilo rozjet slušně fungující cestovní kancelář, která svým klientům nabízí exkluzivní služby. 

„Máme cestovní kancelář u které trvalo dlouho než jsme získali všechna povolení. Upřímně to začalo tak, že před 10 lety nebyly vůbec zpáteční letenky za dobrou cenu do USA. Tehdy na mě vyskočila letenka s odletem do New Yorku a návratem z Los Angeles. Letenka s odletem ze stejného místa stála tehdy hrozně moc, nějak jako dneska letenka do Austrálie. Plánovali jsme, zda jsme schopni to přejet a odletět pak do ČR. Že to aspoň procestujeme. Když jsem to řekla známým, všichni byli nadšeni, protože mnoho lidí nemá rádo lítání. Po přejezdu jsme zjistili, že to není levná záležitost, ale začali jsme nabízet pobyty, které jiné CK nemají. A lidí to vyhledávají. Nabízíme kompletní servis, včetně programu na dva až tři týdny,“ popsala Lucie s tím, že nikdy neměla v plánu provozovat klasickou cestovní kancelář. 

„Nabízíme pobyty s programem v Chorvatsku  - konkrétně moderátorské, modelingové a make-up workshopy, v nabídce máme Itálii, USA - New York, Californii, přejezd napříč USA - dva nebo tři týdny na základě vybrané trasy, Západ USA, Východ USA, Připravujeme Kanadu, Maledivy a Švédsko,“ dodala Junková, která nabízí jenom to, co prožila na vlastní kůži. 

„Než jsme začali nabízet klientům, tak jsme to přejeli napříč 8x, pokaždé jinou trasou, abychom věděli, co můžeme nabízet. Klienti urazí cca 5-10.000 km dle náročnosti trasy a někdy i více. Záleží na výběru pobytu,“ dodala Junková, která je známá především pod pseudonymem Lucy Junk. 

Již za několik dní vrací do Česka, kde ji čeká náročný program v podobě příprav soutěži Tvář roku, Dáma České republiky, Gentleman & Žena České republiky.

A tím to nekončí. Plánuje také velký filmový projekt, který by ráda brzy začala natáčet. „Jedná se o českou komedii s pracovním názvem „Dovolená“. A koncem října se opět vracím do USA,“ popsala své plány Lucie, která ale rozhodně nechce zanedbávat svou hudební kariéru, které se věnuje od svých šesti let. „Nové písničky bych ráda představila po svém návratu,“ slibuje všem fanouškům Junková.

Přečtěte si
j.p.toman
26. 6. 2024 • 17:56

Zpěvačka Junková, kdo to je ?

Michal Touš
26. 6. 2024 • 00:35

Hlavne ze ty delas 6x16 ty nadhero…
A jak pracuje asi taky nevis … staci si precist clanek.

Uživatel_5584341
25. 6. 2024 • 13:10

Ještě jsem o ni nikdy neslyšel.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.