Tajemství neuvěřitelné figury Katy Perry (39): Drží Orlandovu dietu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Tajemství neuvěřitelné figury Katy Perry (39): Drží Orlandovu dietu!

Katy Perry propaguje svůj nový song
Katy Perry propaguje svůj nový song (profimedia.cz, Instagram)

Zpěvačka Katy Perry (39) už od minulého týdne předvádí v nových a nových fotkách svou luxusní postavu, vše v rámci propagace jejího nejnovějšího singlu Woman’s World (Ženský svět). Americká popová diva přitom skoro čtyři roky od porodu dcerky Daisy bojovala s tím, že se jí nedařilo těhotenských kil zbavit. Jak se jí najednou podařilo takhle zhubnout?

Mezi fanoušky se šíří spekulace, že Katy shodila díky stále populárnějším injekcím proti cukrovce, po nichž kila letí dolů! Jenže opak je pravdou! Katy za figuru vděčí odříkání a cvičení, které jí naordinoval snoubenec, herec a náruživý sportovec Orlando Bloom (47).

„Katy miluje sladké i slané, především kuřecí nugety, ale v poslední době je mnohem disciplinovanější a rozhodla se dodržovat Orlandův jídelníček,“ odhalil její tajemství jeden z blízkých přátel. „Orlando je její pravou rukou a pomáhá jí. Stejně jedí a stejně cvičí. Vyřadila zkrátka tuny vysoce průmyslově zpracovaných potravin a taky už prakticky nepije alkohol,“ dodal.

Poprask podcast: AI Katy Perry na Met Gala

Video se připravuje ...

Spolupracuje s násilníkem?

Katy se po dlouhé době vrací s novou hudbou, naposledy totiž vydala album Smile v roce 2020. Příznivci jsou samozřejmě nadšení, ale zaráží je její spolupráce s kontroverzním Dr. Lukem (50). Toho totiž jiná zpěvačka Kesha (37) obvinila, že ji přes 10 let sexuálně, citově, psychicky a fyzicky zneužíval a údajně i znásilnil! Producent však nařčení odmítl a opáčil, že se Kesha chtěla jen předčasně vyvléknout ze smlouvy. Katy však celou záležitost přechází mlčením.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.