Svatba Prachaře a Sandevy: Padlo definitivní rozhodnutí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Svatba Prachaře a Sandevy: Padlo definitivní rozhodnutí

Jakub Prachař a Sara Sandeva
Jakub Prachař a Sara Sandeva (profimedia.cz)

Jsou parťáci nejen v životě, ale i na place. A zdá se, že nerozluční. Sara Sandeva (25) a Jakub Prachař (40) spolu točí o sto šest. Letos je čekají hned dva společné projekty a možná, že i velký životní krok. 

Seriál Sara a Jakub, který je právě v přípravách, si diváci patrně oblíbí. Kopírovat bude totiž běžný život a partnerské problémy párů. Ne však konkrétně jich dvou, seriál se točí podle zahraniční předlohy.

Sara Sandeva před koncem Varů: Každým rokem je to lepší!

Video se připravuje ...

„Koukal jsem na kousek francouzské verze, pak na srbskou nebo chorvatskou, na slovenskou, ale moc mě to neovlivnilo. Základní situace jsou dané, ale každý pár je dělá jinak. Jsou taky různě staří. A aby to člověka bavilo, musí tam dodat taky nějaké svoje věci. Rámcově se samozřejmě držíme předlohy, ale pak je to docela svobodné a to je na tom to dobrý," prozradil k ději Jakub v rozhovoru pro iDnes.cz. Se svým seriálovým Jakubem má určitě společné rysy, v jednom se však diametrálně liší, a to v pohledu na manželství. „Každá dívka se touží vdát. I Sara. A já taky nemám problém oženit se, takže ano, šel bych do toho znovu,“ překvapil Prachař

Brzy padne i klapka pokračování Dvojky na zabití, seriálu, který slavný pár před pár lety svedl dohromady. I tam se diváci mohou těšit na překvapivý Happy End.

Sara Sandeva na zahájení festivalu: S Prachařem přijeli jen na otočku!

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
paralenka
23. 6. 2024 • 07:50

Tak krásná žena a tenhle profláklý borec? Nechápu, proč zrovna on - pokud prošel vztahem s Hanychovou, tak je dost drsňák. A nelze podceňovat ani věkový rozdíl, jak to vidím u svého potomka,. časem dojde na problémy. Sára má na víc, než být jen módním doplňkem nějakého čtyřicátníka!

Tara-Tara
22. 6. 2024 • 21:17

jj, bude svatba...a kdy bude pak prosím rozvod ??????

Slovenka Boženka
22. 6. 2024 • 15:36

Koľkými posteľami už ten Prachař prešiel?A ak mu bola dobrá prea­fekto­vaná,­urec­htaná,­ako kobyla v ruji-Moórová,tak už neviem,či je tento chlap vhodný pre manželstvo.Vlastne pre nich dvoch ani nepozerám súťaže,kde sú oni v porote.Hoci mi to je zaťažko,lebo úžasnú Jandovú mám naozaj rada.Kultivovaná, inteligentná žena,ktorej títo dvaja v porotcovaní nesiahajú po podošvu topánok.Nechápem,že ich do tých porôt strkajú!!!

Jana Nováková
21. 6. 2024 • 20:47

Tak,jak se Prachař projevuje, tak se fakt hodí jen k Agátě.Stačí se podívat na Inkognito a Máme rádi Česko.Neurvalej chrapoun.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.