Svatba ve Vegas! Sexbomba Mottlová si vzala Muže roku | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Svatba ve Vegas! Sexbomba Mottlová si vzala Muže roku

Bára Mottlová se vdala.
Bára Mottlová se vdala. (Instagram)

Teprve v květnu letošního roku krásná Barbora Mottlová (37) prozradila, že se zasnoubila se svým přítelem Davidem Plevou (28). A na sociální síti se teď herečka a zpěvačka pochlubila další krásnou novinkou! Že dokonce stihli už i svatbu, a to rovnou v Las Vegas.

S Davidem Plevou se Bára dala dohromady v roce 2022 při soutěži Muž roku. Jejich zásnuby sice proběhly už loni na společné dovolené na Ibize, kráska se zásnubním prstenem pochlubila až letos v květnu a jen pár dní nato sfoukla i parádní rozlučku se svobodou, která proběhla na lodi za účasti nejbližších kamarádek. Teď Bára na sociální síti překvapila zase.

Herečka Barbora Mottlová: Její Muž roku se postaral o pozdvižení!

Video se připravuje ...

„Vám chceme něco říct,“ napsala stručně k videu, ze kterého je jasné, že zamilovaný pár si řekl »ano« v Las Vegas. „Co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas. Nebo?“ dodala herečka. A stejně jako se zásnubami, i tentokrát Mottlová veselku ve svatební kapli tajila několik měsíců. „Mlčet o tom pár měsíců byla pro mě výzva,“ přiznala Eva Decastelo (45), která Báře veřejně pogratulovala mezi prvními.Přečtěte si
Josef124
26. 6. 2024 • 21:13

Mě taková divoká svatba nelákala. Měli jsme na svatbě jen pár lidí, opravdové kamarády, takže nás svatba nestála moc peněz. Brali jsme se na zámku Klokočov https://www.zamecek-klokocov.cz/svatba-na-zamku/ a i když jsem se bála, že to nebude svatba jak má být, když tam bude málo lidí, tak to bylo naopak super, protože jsem měla čas si s každým popovídat .

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.