Sexbomba Mottlová (37) se zasnoubila, ale... Dostala podivný prsten! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. června 2024

Svátek slaví Alois, zítra Pavla

Sexbomba Mottlová (37) se zasnoubila, ale... Dostala podivný prsten!

Bára Mottlová
Bára Mottlová (Foto Profimedia.cz, Instagram, Z. Sojková)

Po mnoha letech smůly v lásce se zdá, že playmate Barbora Mottlová (37) opravdu konečně našla toho pravého! Když ji tedy partner David Pleva (29) požádal o ruku, bez váhání souhlasila!

„Konec tajností! Poslední mužovo svobodné rozhodnutí,“ připsala s nadsázkou a pochlubila se neobvyklým zásnubním prstenem. Nezdobí ho totiž žádný z drahých blyštivých kamenů, jak bývá zvykem. Podobný jen tak nikdo nemá a nebylo by divu, kdyby se na jeho výrobě podílel sám David. Přestože je vystudovaný nutriční specialista a fitness trenér, pracuje totiž v rodinné zámečnické firmě.

Herečka Barbora Mottlová: Její Muž roku se postaral o pozdvižení!

Video se připravuje ...

„Stalo se v září,“ připsala Mottlová k fotkám. Je tedy možné, že k zasnoubení došlo již před několika měsíci po roce vztahu. Svého vyvoleného ulovila v roce 2022 při soutěži Muž roku, kde se David umístil na třetím místě. Tahle soutěž má pro Barboru velkou přitažlivost, před Davidem totiž ještě randila s Josefem Kůrkou (32), který soutěž Muž roku v roce 2016 vyhrál.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.