A JE TO VENKU! Svatba u Absolonových na spadnutí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

A JE TO VENKU! Svatba u Absolonových na spadnutí

Marek Absolon s Monikou a maminkou Blankou
Marek Absolon s Monikou a maminkou Blankou (Foto Aha! – Marek Pátek, Pavel Machan, Martin Hykl)

Ještě donedávna bydlel Marek Absolon se slavnou sestrou a maminkou pod jednou střechou. Teď si ale s přítelkyní konečně zrekonstruovali dům po rodičích a chystají svatbu!

 

„Trvalo to jenom půl roku a byla to opravdu velká rekonstrukce. Vlastně zůstaly obvodové zdi, nějaké příčky v interiérech a střecha, ale vlastně se kompletně předělávaly podlahy, topení, dělala se instalace, elektrika, všechno,“ okomentoval náročnou přestavbu hnízdečka lásky bratr Moniky Absolonové v podcastu Známí známých na webu Ženy.iprima.cz. A kdy bude veselka?

Monika Absolonová: Čím ji dojala Zlata Adamovská?

Video se připravuje ...

„Bude to letos, protože nechceme do roka a do dne, ale chceme to všechno zvládnout ještě letos. Doufám, že já tolik plánovat nebudu, protože tyto věci mi nic moc neříkají, takže plánuje spíš přítelkyně, tedy budoucí paní Absolonová. Na rovinu, už se těším, až to bude. Bude to za mnou a budeme si užívat toho společného života,“ natěšeně prozradil Marek, který se zabývá obchodováním se sporťáky z Bavorska. 

Single Monika Absolonová má jasno: Stěhování z Prahy!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.