První máj Absolonové, Hanychové a spol.: Zamrzlé zásnuby i pusa v obchoďáku | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

První máj Absolonové, Hanychové a spol.: Zamrzlé zásnuby i pusa v obchoďáku

Polibky slavných na 1. Máje
Polibky slavných na 1. Máje  (instagram.com)

Byl pozdní večer, první máj a celebrity se předháněly v tom, kdo zveřejní romantičtější fotku pod rozkvetlou třešní. Zatímco některé se ke svým drahým polovičkám hrdě hlásí, jiní jejich identitu úzkostlivě tají! A našli se i tací, kteří dostali prvomájový polibek od svých dětí...

Tomáš Zástěra (44): Láska stále kvete

Nedávno moderátor a účastník Survivora 2022 oznámil, že s přítelkyní Andreou čekají miminko. Teď se na prvního máje stihli zasnoubit! „Skoro nic už nekvete. Naše láska je však naštěstí stálekvetoucí a její plod neohrozily ani ty nedávný mrazy,“ vyznal se na sítích Zástěra a pochlubil se i prstýnkem... Michaela Ochotská (39) Líbačka s Panem tajemným Své soukromí si bedlivě střeží a ani ve svátek všech zamilovaných tvář svého milého neukázala! Dříve moderátorka Televizních novin, dnes úřednice na radnici zveřejnila fotografie, na kterých ji partner romanticky drží v náručí. „Mějte krásný první máj,“ připsala Ochotská k snímkům.

Agáta Hanychová (39) a Mirek Dopita (39): Jejich první 1. máj

Zamilovanou fotografií přispěla i Agáta, kterou políbil manžel Dopita pod (ne)rozkvetlou třešní. »Ano« si řekli na konci minulého roku, takže to byl jejich první svátek zamilovaných coby manželů. Jejich lásku influencerka podtrhla obrázky srdíček...

Ornella (31) a Josef (67) Koktovi: Polibky i přes krizi

Před nedávnem Ornella přiznala, že její manželství s Josefem prochází krizí. Jedním z důvodů je prý i to, že kvůli dětem nemají čas sami na sebe. Veškeré rozepře šly ale ve středu stranou! „První máj pod rododendronem. Miluju tě,“ připsala k láskyplným fotkám.

Agáta Hanychová - EPL

Video se připravuje ...

Olga Lounová (43): A neuschnu!

Ne každý stihl vyrazit na prvního máje do přírody. V případě Olgy Lounové a jejího partnera Jana Krégla se ale rychlo našlo jiné řešení. Políbili se alespoň pod umělým stromem v obchodním centru. „Neuschnu!“ konstatovala zpěvačka a závodnice rallye.

Monika Absolonová (47): Synové nadevše

Prvomájový polibek dostala také bronzová slavice. Sice ne od partnera, ale od synů Tadeáše (7) a Matouše (5). „Krásnej 1. máj, lásky čas vám všem! Já ho oslavím zkouškou a pak koncertem ve Dvoře Králové,“ připsala zpěvačka ke snímku.

Milan Drobný (79): Jazzová pusa v New Orleans

Ctí zásadu, že je třeba utratit dědictví jejich dětí ještě za života! Nejraději ze všeho cestují. Zpěvák políbil 1. května manželku Danu (70) na rušné Bourbon Street plné hudby v New Orleans. „Je tady jazzový festival a navíc jsme si tu ve čtvrtek zašli na koncert Rolling Stones. Skvělý zážitek,“ pochlubil se Milan. Dokonce si sám zazpívá na Jam Sesions for Old Muzikers Funs. „Je tu parádní atmosféra,“ pochválil Drobný největší město v Louisianě.

Monika Absolonová o psím festivalu Blesk tlapky: Přijďte 8. června na Vypich!

Video se připravuje ...Přečtěte si
pravlast
3. 5. 2024 • 12:34

Poznámka u M.Drobného že utrácí dědictví dětí je fakt trapná.Vydělal si to sám?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.