Zamračená a unavená Gottová: Co řešila s Absolonovou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Zamračená a unavená Gottová: Co řešila s Absolonovou

Monika Absolonová si přisedla k Ivanině stolu.
Monika Absolonová si přisedla k Ivanině stolu. (archiv autora)

Poslední týdny jsou pro Ivanu Gottovou (48) extrémně náročné. Sídlo na Bertramce totiž přetváří ve Villu Gott, která bude otevřena všem fanouškům Karla Gotta a poskytne zcela otevřený pohled do jeho soukromí. Ve vile totiž zůstává například i původní vybavení. Že by šlo ale všechno jako po másle, se tvrdit nedá...

Gottová totiž bojuje s úřady, celý proces brzdí katastr, který řeší nesoulad projektové dokumentace se skutečným stavem budoucího muzea. Řízení se má podle zjištění Blesku týkat domu i pozemku pod ním. 

Zamračená a ustaraná: Gottová po delší době na veřejnosti

Video se připravuje ...

Ačkoli je Ivana nyní maximálně zaneprázdněná, narozeninovou oslavu podnikatele Františka Piškanina, jednoho z nejlepších přátel Karla Gotta, si nemohla nechat ujít. Na Žofín dorazila i s dcerami. 

Fotografům pak neuniklo velké řešení situace s blízkou kamarádkou Monikou Absolonovou, se kterou postávala poměrně dlouhou dobu venku v soukromí daleko od ostatních hostů. 

Bleskové zprávy: Nemocný Vízner, vydělávající Gott a požár na Havaji

Video se připravuje ...Přečtěte si
bella.
20. 3. 2024 • 23:05

Marta Kubíková
---------------------
když čtu Váš koment vůči mně, řekla bych, že budete stejná, že madam!?

Iva Muchová
20. 3. 2024 • 17:46

Bella máte úplnou pravdu... Macháčková je líná a dost blbá...a vypadá jak ***m... vždy tak vypadala i vedle Gotta....ona a její matka Gotta vlastně utrapili... bohužel už se nemohl bránit

Marta Kubíková
20. 3. 2024 • 16:15

Vy jste sem ale dokázala naplivat snůšku hnusu a lží.
Jste osoba zlá, závistivá, zapšklá a vlastně sama se sebou nespokojená. S vámi bych nechtěla mít ani společné WC.
Chudáci vaši blízcí a přátelé....tedy pokud vůbec nějaké máte.

Iveta Novotná
20. 3. 2024 • 09:54

BELLA- Máte celkem pravdu.

bella.
19. 3. 2024 • 23:08

Tě pic, ony jsou na narozeninové oslavě a všechny v černém, já myslela původně někde pohřeb.
Z Gottové je žena almara a jsem ráda, že se z ní památkáři a katastr atd. nepodělají. Nezapomenou na ni ale nikdy na Finančáku, kdy se tam hádala o menší daně pro Gotta , byť tomu vůbec nerozumí.Je pitomá, vybrala si fakt děsný místo na bydlení a ještě uprostřed ostatních.Přeju jí ze srdce vedle rodinu, kde bude nonstop rožnění a z druhé strany rodinu, kde budou dospívat děti s jejich párty.Úplně nejjradši bych jí přála " východní " sousedy z Ukrajiny. , protože ona se se svým muzeem postará, že lidi v ul. Na Bertramce zabalí kufry a odstěhují se taky.Bordel a kravál davu co si jde prohlídnou kravatu , nebo pumky Mistra jim nepřeju.
Vdova , pečovatelka , co okradla nevlastní dceru Dominiku (a to opravdu nemusela.Gott ji zanechal miliardu ) to " finančně nepálí ", kdofak jí poradil, že ten nový " okál " na Smíchově nebude na ni, ale firmu .

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.