Idylka u Prachaře a Sandevy: Hádky před kamerou? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Idylka u Prachaře a Sandevy: Hádky před kamerou?

Jakub Prachař a Sara Sandeva
Jakub Prachař a Sara Sandeva (Blesk:Martin Hykl/CZECH NEWS CENTER)

Jsou partnery nejen v životě, ale i na place. Herečka Sara Sandeva (26) se svým přítelem Jakubem Prachařem (40) natáčí už třetí společný seriál, což může být pro řadu hereckých párů doslova likvidační. Jak to mají oni dva?

„Je to třetí projekt, co děláme spolu, a tím, jak se známe, jde to na place dobře vidět. A tím, jak je zkušenější, ráda se od něj něco naučím,“ svěřila se Sara pro Expres.cz. Očividně je za partnerovu pomoc ráda a na jeho rady během natáčení už si tak nějak zvykla. Přeci jen už společně natáčeli seriál Dvojka na zabití. V první řadě se seznámili a následně spolu začali randit v reálném životě, druhou sérii dotočili nedávno.

Jakub Prachař na premiéře Franta mimozemšťan: Byla by škoda, kdyby lidstvo bylo vrchol vývoje vesmíru

Video se připravuje ...

Nejnovější seriál, ve kterém se zamilovaná dvojice objeví, ponese název Sara a Jakub, stejně, jako jejich hlavní představitelé. Nemají partneři trochu strach z toho, že diváci budou jejich seriálový vztah přirovnávat k tomu reálnému? „Jediné, co se může stát, je, že lidé budou říkat: podívej se, jak to mají doma, ale to už se nedá nic dělat,“ tvrdí Prachař. Obavy nemá ani z toho, že by se se Sarou kvůli práci hádali v soukromém životě. Příslovím "práce se domů netahá" se herec neřídí. „Říkají se různé věci, které se řeknou teď a pak se za třicet let zjistí, že to byl nesmysl. A já se tím neřídím a vždycky vycházím z toho, jak to v tu danou chvíli je,“ dodal pobaveně Jakub.

Sara Sandeva před koncem Varů: Každým rokem je to lepší!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.