Kudla do Prachařových zad? Herec poučený z rozchodů promluvil | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 15. června 2024

Svátek slaví Vít, zítra Zbyněk

Kudla do Prachařových zad? Herec poučený z rozchodů promluvil

Jakub Prachař a Sara Sandeva
Jakub Prachař a Sara Sandeva (Blesk:Martin Hykl/CZECH NEWS CENTER CNC / Martin Hykl, David Kundrát, Pavel Machan, Marek Pátek)

Má za sebou několik nepovedených vztahů, včetně jednoho manželství s modelkou Agátou Hanychovou (39). Nyní už je tři roky ve vztahu se svou kolegyní, herečkou Sarou Sandevou (26). Díky společnému natáčení se dali dohromady, v současnosti se před kameru postaví znovu už jako pár.

Prima sází na oblíbené tváře, mezi které vedle Evy Burešové (30) dozajista patří i herecký pár Jakub Prachař i Sara Sandeva. Ti se do sebe zakoukali před třemi lety během natáčení krimiseriálu Dvojka na zabití. „Naše začátky byly hezké. Bylo to pozvolně nenápadné a ani jednoho z nás na začátku nenapadlo...“ zavzpomínal Kuba na první momenty v rozhovoru pro eXtra.cz. S tím ale poněkud nesouhlasila Sara. „Miláčku, tebe to napadlo hned,“ opravila ho s úsměvem.

Prachař a Sandeva s Ruppertem: Hrátky v otočných dveřích!

Video se připravuje ...

Dvojici to po tříletém vztahu stále náramně klape. Důležitou roli v jejich vztahu hraje fakt, že se umí vzájemně rozesmát. „Můj smysl pro humor o samotě je k ničemu, ale když se dáme dohromady, to je koncert,“ myslí si Prachař, který na svou o 14 let mladší partnerku pěje samé ódy. „Je taková starostlivá, všeobjímací. Člověk se může spolehnout, že mu nevrazí kudlu do zad,“ řekl o Saře Jakub Prachař pro Super.cz.

Že to s nimi FTV Prima myslí opravdu vážně, jasně dokazuje i název nového seriálového projektu – Jakub a Sara. Příběh se zaměří na rozdíly mezi ženským a mužským pohledem na svět. Diváci se v komediálním seriálu mohou těšit i na milostné scény mezi skutečnými hrdličkami.

Hanychová vs Prachař: Další kolo u soudu!

Video se připravuje ...

To, že se nyní jako pár budou vídat i pracovně, a dokonce před kamerami budou muset odehrát i milostné scény, Kubu z míry nevyvádí. „To je úplně jedno, že se člověk zná. Okolo stále koukají lidé ze štábu, takže je to možná jen o kousek příjemnější,“ dodal herec s úsměvem.Přečtěte si
miroslava13
9. 6. 2024 • 11:46

vše co dávají na primě je aušus....ty jejich přiblblé seriály o ničem na které koukají jen 10 leté děti??? To jsou ty jejich bomby???? ach jo.

travina
9. 6. 2024 • 05:35

Cha cha ... co je to "nadsázka", legrace, atd. vám nic neříká, co Vy jste typická čtenářka bulváru ... z vás musí mít ti Aháci fakt psinu

Georgi Kelly
8. 6. 2024 • 19:58

@jity
Ty očividně nemáš ŽÁDNEJ smysl pro humor. To Tě nenapadlo, že si ten Kuba prostě dělal prču? Proč, a co, by Dergelovi asi tak záviděl??? Sám je fešák, takentovanej, chytrej, vtipnej, zamilovanej a úspěšnej, s dobře našlápnutou kariérou.

pjotri
8. 6. 2024 • 12:37

Ještě dotaz: Může mi někdo, jako pětiletýmu dítěti, vysvětlit, CO JE TO ZA KUDLU V PRACHAŘOVÝCH ZÁDECH A KDO MU JI TAM VRAZIL? Pokud umím číst, Prachařovi hraní hrdliček se Sandevou nevadí, spíš naopak. To řekl umělci, co ten článek sesmolil. Redaktůrkovi to ovšem nebránilo, vymyslet bombastický nadpis, aby nalákal zvědavce, jako jsem já. Parádní žurnalistická práce! Bravo! Asi jako inzerovat řízek a servírovat nudle s mákem.

pjotri
8. 6. 2024 • 12:29

Marně vzpomínám, že bych na Primě kdy viděl seriál, kterej by nebyl totální SR.ač.ka. A protože se to dosud nestalo, je jistý, s pravděpodobností, blížící se limitně nekonečnu, že to bude další sr..ka "made in Prima", ovšem, jak jinak, s "oblíbenými herci". Prima je asi jediná, kdo má o "svých" hercích tuto představu. Ach jo...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.