Sandeva přistižena se známým hercem: Prachař je minulost? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 22. července 2024

Svátek slaví Magdaléna, zítra Libor

Sandeva přistižena se známým hercem: Prachař je minulost?

Jakub Prachař a Sara Sandeva
Jakub Prachař a Sara Sandeva (Blesk:Martin Hykl/CZECH NEWS CENTER)

Herečka s makedonskými kořeny Sara Sandeva (26) za to umí pořádně vzít. Když zrovna nehraje, vypomáhá naplno v rodinném podniku, ke kterému kromě restaurace náleží i ubytovací kapacity. A o vzácné hosty rozhodně není nouze. 

Podnik Antonia Sandevy proslul nejen výtečnou kuchyní, ale i vysokou úrovní služeb. Právě proto se tu již podruhé ubytoval i herec Gérard Depardieu (75), kterého si Praha získala natolik, že je jejím pravidelným hostem. 

I tentokrát dělala známému herci garde sama Sara Sandeva (26), která mu ochotně ukázala krásy města. U hotelu si je společně vyzvedl luxusní vůz, kterým se přemístili na Václavské náměstí a odtud na plánovanou prohlídku Národního muzea. 

Herec si do Prahy odskočil odpočinout před velkým vyšetřováním, čelí totiž obvinění ze znásilnění, jeho „obětí“ má být mladá herečka Charlotte Arnouldová.

Putin zabavuje evropské firmy. Trumpova kandidatura v ohrožení. A Depardieu opět v Praze

Video se připravuje ...Přečtěte si
Karel Cerny
17. 5. 2024 • 16:50

Slečna Sandeva pouze doprovázela známého herce po Praze. S Jakubem jsou v pohodě a plánují svatbu. Ten co sem dává ty články je zoufalec a tragéd. Jestli nic neumí ať jde kydat hnůj s juniorem Novotným.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.