Koptovi nestačí síly: Zásahovka na cestě? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Koptovi nestačí síly: Zásahovka na cestě?

Moderátor Václav Kopta má dost - péče o pejska je náročnější, než herec předpokládal
Moderátor Václav Kopta má dost - péče o pejska je náročnější, než herec předpokládal (Blesk:foto CNC: Marek Pátek)

Herec a moderátor Peče celá země Václav Kopta (58) nemá čas vydechnout - a to nejen po pracovní stránce. Od té doby, co si totiž s manželkou pořídil labradorku Barunku, je neustále ve "smyku". 

Čtyřměsíční štěňátko přineslo do rodiny Koptových radost, ale také starosti. Fence totiž nic neunikne, herci tak nezbývá nic jiného, než být stále ve střehu. 

Václav Kopta, moderátor Peče celá země: Drsná rada lékaře!

Video se připravuje ...

„Barunka se musí starat o naše boty, peněženky a posledně nám sklidila kompletně celé jahody, které manželka vypiplala od miminka. Seděla u toho a vypadala, že použila nějakou rtěnku. Myslel jsem si, že sežrala nějaký kosmetický doplněk, a byly to naše jahody,“ podělil se o příhody posledních dní pro Super.cz. 

„Tohohle rapla, když to čapne, tak to je skoro na to, abych zavolal URNU s nějakýma štítama a taserama, protože to je opravdu ďábel,“ dodal na adresu pejska s tím, že péče o něj je mnohdy náročnější než o děti. Anebo také parádní průpravou na vnoučátka, které s manželkou minimálně od jedné z dospělých dcer očekávají.

Václav Kopta na psím dnu: Psí senioři v útulcích potřebují pomoc

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.