Dcera Bára, která unesla Rudolfa Jelínka (89):Chce zbavit tátu svéprávnosti! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. července 2024

Svátek slaví Jindřich, zítra Luboš

Dcera Bára, která unesla Rudolfa Jelínka (89): Chce zbavit tátu svéprávnosti!

Martina Růžičková a Rudolf Jelínek se vzali v roce 2007.
Martina Růžičková a Rudolf Jelínek se vzali v roce 2007. (D. Kundrát, Facebook)

Dusno v rodině majora Hradce z Třiceti případů majora Zemana. Manželka herce Rudolfa Jelínka (89), kterého unesla vlastní dcera, odhalila podivné rodinné záměry. „Rudova dcera Bára si ho vzala k sobě, a zjistila jsem, že ho chce zbavit svéprávnosti. Mám o něj strach,“ přiznala Nedělnímu Aha! žokejka Martina Růžičková (60).

Herec, kterého všichni znají jako majora Hradce ze seriálu Třicet případů majora Zemana, má velké zdravotní problémy pramenící z jeho vysokého věku. Už o sobě nemůže sám rozhodovat. „Je to ale stále můj muž a chci se o něj postarat. Nedovolím, aby ho někdo zbavoval svéprávnosti, musí mít důstojný závěr života,“ ujistila Růžičková.

Šulcová nemůže chodit. A Jelínek šokoval změnou za dva týdny

Video se připravuje ...

Podle ní chce Bára z nějakého nezjištěného důvodu svého otce do opatrovnictví. A opatrovníka stanoví soud po žádosti o částečné zbavení svéprávnosti. „Nechápu, proč o to usiluje. Uvědomila jsem si, jak do sebe vše zapadá. Napřed ho odvezla s tím, že bude u nich v Přezleticích týden, pak přidala ještě dva a nakonec z toho byl měsíc. A nevydala mi ho. Bylo mi divné, že Bára nechtěla s sebou léky, které Ruda bere. Oni si je pro něj už předem sami zařídili,“ pozastavila se hercova žena nad chováním rodiny své snachy. Pochopila, že jde o předem promyšlený plán.

„Chci, aby se Rudolf vrátil tam, kde to zná a kde je doma. Neznámé prostředí mu neprospívá,“ prohlásila Martina. Byla připravená vzhledem k manželově věku na ledaccos, ale určitě ne na zradu v rámci rodiny. Najednou ji osočili, že špatně vaří a že je Rudovi na ranči zima. „Stále jsem ho kontrolovala a topila v kamnech i v létě, pokud si to přál, nebo měl studené ruce. Pořídila jsem mu teplý župan. Všechno jsou to výmysly,“ dodala na svou obranu.

Rudolf Jelínek vzpomíná na natáčení 30 případů majora Zemana

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.