Dohra po vyhazovu Bittnerové: Proč jako jediná nedostala jiný flek? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 20. června 2024

Svátek slaví Květa, zítra Alois

Dohra po vyhazovu Bittnerové: Proč jako jediná nedostala jiný flek?

Miluše Bittnerová a Pavel Svoboda
Miluše Bittnerová a Pavel Svoboda (TV Nova, archiv Blesku)

Televize Nova nedávno zrušila pořad Víkendová Snídaně, a proto muselo vedení rozdat hned několik výpovědí. Jednu z nich dostala i moderátorka Miluše Bittnerová (46), která po dvou letech na Nově definitivně končí. Jak na vyhazov reagovala?

„Popravdě, všichni moderátoři Snídaně říkají, jak tu práci měli rádi a jak je to hodně bavilo. Trochu jsem si říkala, jestli zbytečně nepřehání. Teď chápu a jsem další, kdo prohlásí, že ty dva roky ve Snídani byly skvělé! Pro mě to bylo první setkání s živým vysíláním, takže děkuju Nově za příležitost,“ pronesla blondýnka pro Deník Blesk.

Herečka Miluška Bittnerová: Operace žíly!

Video se připravuje ...

Miluše na Nově sice končí, ale její moderátorský parťák Pavel Svoboda (54) vyhazov tak docela nedostal. Dle vedení TV Nova dostane prostor v jiných pořadech, stejně jako například Roman Staša (35). Bittnerová ale vůči tomu žádnou zášť necítí. Navíc není tajemstvím, že blondýnka nouzi o pracovní nabídky rozhodně nemá.

Vzpomínky »české Marilyn Monroe« Miluše Bittnerové na účinkování ve StarDance: Tatínkovi našli rakovinu plic!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.