Bittnerová o skandálu Patrasové: Tajná strategie na hosty s virózou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Bittnerová o skandálu Patrasové: Tajná strategie na hosty s virózou

Miluše Bittnerová
Miluše Bittnerová (Blesk:Foto CNC: Marek Pátek)

Herečka Miluše Bittnerová (45) a její kolega Pavel Svoboda (53) společně moderují pořad Víkendová Snídaně. Nedávno v něm přivítali zpěvačku Dádu Patrasovou (66), ale ta nebyla příliš ve formě a moc toho nenamluvila. Ostřílení moderátoři si tak museli poradit po svém.

Každý si určitě pamatuje nedávný Dádin výstup ve Víkendové Snídani. Mluvila z cesty, neodpovídala na otázky a moderátorům dala pořádně zabrat. Dle svých slov byla nemocná, měla virózu.

Detaily inaugurace a Zemanovo stěhování. A Dáda útočí na moderátory Novy

Video se připravuje ...

Moderátoři naštěstí celou situaci zachránili. „Hostů, kteří mají virózu a přijdou do Snídaně zase tolik není. Tu a tam se někdo objeví a je to lidské. My si naštěstí s Pavlem rádi povídáme,“ pronesla Bittnerová pro Super.cz. „Jsme samozřejmě rádi, když ten host mluví, ale když si povídat nechce, máme si co říct i sami. Na téma jsme připravení, poradíme si, ale rádi nejsme," uvedla na pravou míru moderátorka.

Ranní překvapení pro Milušku Bittnerovou: Briliantový prsten!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Alva
5. 4. 2023 • 15:55

Neviděla jsem,jen se o tom píše,pardon,když tedy Dádu viděli v tv, je tam snad dramaturg a neměl ji na obrazovku pustit a p.Bittnerová mohla také říct, že ne.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.