Kaiser vydusil moderátory Snídaně: Tekl nám studený pot po zádech | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Kaiser vydusil moderátory Snídaně: Tekl nám studený pot po zádech

Moderátor Pavel Svoboda (53) moderuje pořad Snídaně s Novou už neskutečných 29 let. Byl u jejího vzniku a jeho první televizní partnerka byla tehdy Lucie Výborná (53). Právě s ní před lety zpovídal baviče Oldřicha Kaisera (67), který je oba pořádně vydusil.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ELLA Průšová
27. 07. 2023 21:45

Všichni tady nadávají, pomlouvají, proč to teda nejdou zkusit taky? Pavel je dobrej, moc dobrej a Miluška? Jak já jí nesnášela a už snáším, je dobrá, fakt dobrá a že se směje, smějte se taky a možná přijdete na jiné myšlenky! No a teď, můžete začít nadávat mně, třeba do primitívů!

lenny7
16. 07. 2023 19:58

Snídaně s Novou nejtrapnější pořád co znám ... moderátoři k smíchu 🤣🤣🤣🤣
pro diváky s IQ tykve

Jana Nováková
16. 03. 2023 10:29

Souhlasím.Je to pořad na dvě věci.Není to ani vtipný,ani poučný takže na nic. Svobodu by měli nahradit nějakým mladým fešákem ať je alespoň na co koukat a Bittnerová???Ta není ani herečka ani moderátorka,ale pořád se vysmívající tvor.Ta kdyby neměla ty svoje čvančary,tak o ní žádnej zájem nebude.Jí stačí rozepnout pár knoflíčků a mužský plémě je paf.

Jana Srbova
15. 03. 2023 17:16

Nechte je být každý hltá co se kde děje. A snidane víkendová je úplně trapná jak se tam všichni afektovaně smějí. A v týdnu je to taky průser ty dva hosani se tam vůbec nehodí neumějí mluvit. Už je to okoukany. Za takový hrůzy je platíte. Taky by se mi líbilo kecat kraviny v tv, ale takhle se ztrapnovat no možná za ty prachyno nevím. Už to chce změnu. Jste trapný.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.