StarDance v ohrožení? Vondráčková v nemocnici! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 15. června 2024

Svátek slaví Vít, zítra Zbyněk

StarDance v ohrožení? Vondráčková v nemocnici!

StarDance: Lucie Vondráčková a Lukáš Bartuněk
StarDance: Lucie Vondráčková a Lukáš Bartuněk (Blesk:Jiri Kotatko FOTO: Jiří Koťátko / CNC)

Tak to se zkomplikovalo rychle. Lucie Vondráčková (44) ještě nezačala ani trénovat ve StarDance a už hlásí první velmi bolestivé zranění. Dokonce se chvilku bála, že bude muset zrušit smlouvu s ČT. Lékaři herečce a zpěvačce nakonec dovolili v soutěži pokračovat...

Papírově je jednou z těch, které jsou na taneční show nejlépe vybavení. Pravidelně se hýbe během divadelních představení, ve svých klipech má jeden taneční pohyb za druhým a místo auta chodí po Praze většinou pěšky. Zpěvačka, která StarDance nabídku už dvakrát odmítla, teď ale řeší bolestivý úraz.

Lucie Vondráčková o StarDance: Víme, jakého by si přála tanečníka a z čeho má strach!

Video se připravuje ...

Pád a leknutí

„Chtěla jsem se dát před tím do formy, mám úplně zničené nohy a navíc odrovnaný záda z kojení. Bohužel před týdnem jsem měla představení a Honza Révai mě kopl do žeber,“ vysvětlila deníku Aha! zpěvačka, proč si během oficiálního představení tanečních párů sem tam zajela rukou na bok. „Když se to stalo, tak jsem se skácela k zemi na jevišti a říkala jsem si: tak a mám po StarDance,“ dodala emotivně. „Pak jsem šla do nemocnice, kde mi říkali, že to bude bolet dlouho, ale zvládnu to. Můj široký hrudník to vydržel,“ vtipkovala a obrátila se na svého tanečního partnera Lukáše Bartůňka (35) se slovy: „Takže promiň.“

Proklaté podpatky

Vondráčková by po úraze měla dodržovat klidovější režim, ale bohužel nemá vůbec čas. „Zjistila jsem, že naražený žebro bolí ještě víc než zlomené,“ kroutila hlavou zpěvačka, pro kterou její tanečník chystá náročné zvedačky. Navíc si bude muset zvyknout i na chůzi na podpatcích. „Nejsem na nich zvyklá ani chodit, natož tančit, mám po operaci asi trojitý nohy,“ uzavřela. Náročné tréninky by jí měly začít už v srpnu, dost možná se s Lukášem ale budou snažit potkávat už dřív.

Choreograf StarDance Martin Kolda: O favoritech letošní řady i penězích

Video se připravuje ...

Problém mají i Hartl, Ježek a Paulová

Lucka v tom není sama. Pár měsíců před tím, než vyšlo najevo, že bude tančit ve StarDance, si spisovatel Patrik Hartl (47) pochroumal koleno na lyžích a musel na operaci. Paralympionik Jiří Ježek se zase bude muset naučit s protézou. Jana Paulová (69) všechno taky musela konzultovat s lékaři, hlavně se svým ortopedem. „Moje tělo má svoje limity, teď ho potřebuju mít v pořádku, ale samozřejmě každá kravina, která mě teď zradí, mi připadá fatální, ale věřím, že poslechne mojí hlavu,“ prozradila Aha! herečka.Přečtěte si
ELLA Průšová
8. 6. 2024 • 20:41

Ona ale měla na všechno chůvy, já bych řekla, že i na to kojení! Ona měla chůvu na vaření, na nakupování, hlídání dětí, vodění do školky, do školy, na úklid, bez chůviček by neměla čas, létat do Prahy točit klipy s Háďátkem a spol! Proč jí lidem stále v něčem servírují, ta je snad horší, než Pohlreich!

lekno
8. 6. 2024 • 17:00

Komu říkáte „káčo“ ? Vyjadřujte se do budoucna adresněji, korytnackahela. A proč hned tykáte ? Váš styl se jaksi vulgarizuje.. Snad ne kvůli nervúm, vy jste přece obvykle nad věcí, co ? Tak se malinko kroťte a neurážejte zde diskutující.. Stěžovat si v bulváru na „odrovnaná záda po 2 dětech i mně připadá trošku komické. Kojení vlastních dětí zvládá totiž bez problémů nejen normální nesobecká žena-matka. Zvládá to každá zdravá zvířecí samice a nedělá z něj vědu. I ta poslední týraná pouliční fenka - pokud není těžko nemocná, kojí svá štěňátka s láskou. No pro LV doba kojení a ranní péče o vlastní děti asi byla přítěží a zábranou v jejím životním uměleckém rozletu – zdá se mi podle toho, jak si v článku stěžuje na odrovnaný chrbát z kojení. A její další info do éteru z minulosti – třeba kolik se s nimi nachodila na kroužky a sporty ! Do soukromé školky děti doprovázela tuším od jejich 2 let a odpoledne tam spali. Ale i tak - bylo toho fakt dost - těžké mateřské povinnosti ! No teď ji už děti a manžel asi tak moc nebrzdí, může si létat kde chce a dělat, co chce. Snad je více v klidu. Opravdu - "matka roku !"

rydlo
8. 6. 2024 • 13:44

Podle toho, že má Lucinka záda odrovnaná z kojení, vypadá to, že každé dítě kojila nejméně do tří-čtyř let ve stoje. Jak potom musí vypadat mámy třeba od čtyř dětí, ty musí mít záda zcela odrovnané a určitě nezasírají svými potížemi bulvár. Lucinka si asi uvědomuje, že je u lidí dost neoblíbená (mimo jejích fanatických nanynek) a to nejen kvůli roli v Ulici, kde hraje prakticky sama sebe. Pravděpodobně si tím fňukáním do bulváru vytváří dopředu tak nějak alibi, že když jí vyrazí ze StarDance mezi prvními, tak za to může kojení před 10 lety. To se zase tatík bude snažit shánět hlasy pro ni všemi způsoby!

hejhej
8. 6. 2024 • 12:49

safinka: Hloupá L. Vondráčková chce být za každou cenu zajímavá, tak vypustí z huby takový hloupý blábol.

lekno
8. 6. 2024 • 11:03

Zase dělá ze sebe ubolenou. Nyní jsou na scéně - její záda..
LV možná mrzí, že kanadský soud jí při rozvodu nepřiklepl k mega příjmu, což dostává od Plekyho, další finanční bonus – „bolestné“ za odnošení, porod a kojení jejích vlastních 2 dětí. No zřejmě tohle už nepřešlo. Jak nepříjemné..
Jinak, mně se nezdá, že by měla ona fakt vážný problém s páteří. Těžko by pak zvládala trénovat na StarDance. Tanec - záklony či předklony.. Zda spíš paní trochu nepřehání se stěžováním si kvúli kojení. Až ji občas dnes pobolívají záda, myslím, že kojení s tím nemusí mít souvislost. Mohla například neuváženě zvedat, přenášet dávno v minulosti něco těžkého. Třeba ještě před sňatkem, kdy bydlela sama a dost cestovala. Následky se múžou projevit někdy až po letech.. Jiné mámy odrodí 4-5 dětí, nemají chůvu na dítě, uklízečky, donášku hotových jídel, pravidelné exkluzivní dovolené a nestěžují si tolik. Jsou funkční, protože milují své děti.. Pokud LV vadí, že musela rodit + kojit - proč se vdávala za chlapa, který si chtěl založit rodinu ? Nikdo jí to snad nepřikazoval. No luxusní život v Kanadě, pak peníze ve velkém + další movitý majetek od něho a hlavně bez něho - to se dnes hodí, že..

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.