StarDance v ohrožení? Vondráčková v nemocnici! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 15. června 2024

Svátek slaví Vít, zítra Zbyněk

StarDance v ohrožení? Vondráčková v nemocnici!

Tak to se zkomplikovalo rychle. Lucie Vondráčková (44) ještě nezačala ani trénovat ve StarDance a už hlásí první velmi bolestivé zranění. Dokonce se chvilku bála, že bude muset zrušit smlouvu s ČT. Lékaři herečce a zpěvačce nakonec dovolili v soutěži pokračovat...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ELLA Průšová
08. 06. 2024 20:41

Ona ale měla na všechno chůvy, já bych řekla, že i na to kojení! Ona měla chůvu na vaření, na nakupování, hlídání dětí, vodění do školky, do školy, na úklid, bez chůviček by neměla čas, létat do Prahy točit klipy s Háďátkem a spol! Proč jí lidem stále v něčem servírují, ta je snad horší, než Pohlreich!

reagovat nahlásit
lekno
08. 06. 2024 11:03

Zase dělá ze sebe ubolenou. Nyní jsou na scéně - její záda..
LV možná mrzí, že kanadský soud jí při rozvodu nepřiklepl k mega příjmu, což dostává od Plekyho, další finanční bonus – „bolestné“ za odnošení, porod a kojení jejích vlastních 2 dětí. No zřejmě tohle už nepřešlo. Jak nepříjemné..
Jinak, mně se nezdá, že by měla ona fakt vážný problém s páteří. Těžko by pak zvládala trénovat na StarDance. Tanec - záklony či předklony.. Zda spíš paní trochu nepřehání se stěžováním si kvúli kojení. Až ji občas dnes pobolívají záda, myslím, že kojení s tím nemusí mít souvislost. Mohla například neuváženě zvedat, přenášet dávno v minulosti něco těžkého. Třeba ještě před sňatkem, kdy bydlela sama a dost cestovala. Následky se múžou projevit někdy až po letech.. Jiné mámy odrodí 4-5 dětí, nemají chůvu na dítě, uklízečky, donášku hotových jídel, pravidelné exkluzivní dovolené a nestěžují si tolik. Jsou funkční, protože milují své děti.. Pokud LV vadí, že musela rodit + kojit - proč se vdávala za chlapa, který si chtěl založit rodinu ? Nikdo jí to snad nepřikazoval. No luxusní život v Kanadě, pak peníze ve velkém + další movitý majetek od něho a hlavně bez něho - to se dnes hodí, že..

reagovat nahlásit
hejhej
08. 06. 2024 08:18

Trapná hloupá zpráva. L.Vondráčková se všude cpe - je už hodně trapná. Už k vůli ni se nebudu na pořad dívat.

reagovat nahlásit
Ivana Sukenikova
07. 06. 2024 19:20

Tak Lucka je přece jediná na světě co kojila,že?Nenávidím jak se někdo povyšuje a u VIP je to dost často!

reagovat nahlásit
korytnackahela
07. 06. 2024 09:38

Ty káčo, ty si kojila dvé déti? Já ano! A vím o čem mluví!!
Potvrdí ti to každá máma, že kojení a vláčení dětí na rukou v prvních letech života, to dá páteři piřádně zabrat! Nemálo žen končí v péči orthopeda! Ale kdo má čas běhat od dvou dětí na naordinované rehabilitace?

reagovat nahlásit
lekno
08. 06. 2024 17:00

Komu říkáte „káčo“ ? Vyjadřujte se do budoucna adresněji, korytnackahela. A proč hned tykáte ? Váš styl se jaksi vulgarizuje.. Snad ne kvůli nervúm, vy jste přece obvykle nad věcí, co ? Tak se malinko kroťte a neurážejte zde diskutující.. Stěžovat si v bulváru na „odrovnaná záda po 2 dětech i mně připadá trošku komické. Kojení vlastních dětí zvládá totiž bez problémů nejen normální nesobecká žena-matka. Zvládá to každá zdravá zvířecí samice a nedělá z něj vědu. I ta poslední týraná pouliční fenka - pokud není těžko nemocná, kojí svá štěňátka s láskou. No pro LV doba kojení a ranní péče o vlastní děti asi byla přítěží a zábranou v jejím životním uměleckém rozletu – zdá se mi podle toho, jak si v článku stěžuje na odrovnaný chrbát z kojení. A její další info do éteru z minulosti – třeba kolik se s nimi nachodila na kroužky a sporty ! Do soukromé školky děti doprovázela tuším od jejich 2 let a odpoledne tam spali. Ale i tak - bylo toho fakt dost - těžké mateřské povinnosti ! No teď ji už děti a manžel asi tak moc nebrzdí, může si létat kde chce a dělat, co chce. Snad je více v klidu. Opravdu - "matka roku !"

reagovat nahlásit
Inka
07. 06. 2024 09:15

Odrovnané záda z kojení...
🤣🤣🤣

reagovat nahlásit
AliAlice
07. 06. 2024 12:40

Aspoň se bude moci vymluvit když vyletí,že za to může ůraz..nikdo na sebe nemusí upozorňovat tak jako ona.

reagovat nahlásit
fany22
07. 06. 2024 14:36

My přece už dávno víme, že její těhotenství a její mateřství bylo něco daleko náročnějšího než u ostatních. Tak ne jen zničená záda, taky vlasy (ale už zase hříva povídala), prsa, pleť, a nevím co ještě.
To bylo tehdy, kdy ona potila krev při péči o ty dvě děti, a manžel, kterému dláždila schody, si je tak hrál.

reagovat nahlásit
AliAlice
07. 06. 2024 19:56

No to máme ale štěstí,že jsme zachytili tu závratnou informaci že je StarDance v ohrožení, protože prominentní LV. je zraněná,protože ji bolí naražená záda od kojení...
Ale lékaři jí dovolili v soutěži pokračovat!..To ale máme jako diváci kliku že ??

reagovat nahlásit
hejhej
08. 06. 2024 12:49

safinka: Hloupá L. Vondráčková chce být za každou cenu zajímavá, tak vypustí z huby takový hloupý blábol.

reagovat nahlásit
rydlo
08. 06. 2024 13:44

Podle toho, že má Lucinka záda odrovnaná z kojení, vypadá to, že každé dítě kojila nejméně do tří-čtyř let ve stoje. Jak potom musí vypadat mámy třeba od čtyř dětí, ty musí mít záda zcela odrovnané a určitě nezasírají svými potížemi bulvár. Lucinka si asi uvědomuje, že je u lidí dost neoblíbená (mimo jejích fanatických nanynek) a to nejen kvůli roli v Ulici, kde hraje prakticky sama sebe. Pravděpodobně si tím fňukáním do bulváru vytváří dopředu tak nějak alibi, že když jí vyrazí ze StarDance mezi prvními, tak za to může kojení před 10 lety. To se zase tatík bude snažit shánět hlasy pro ni všemi způsoby!

reagovat nahlásit

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.