Tanečníci v péči lékařů: StarDance v ohrožení kvůli zranění? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. července 2024

Svátek slaví Drahomíra, zítra Čeněk

Tanečníci v péči lékařů: StarDance v ohrožení kvůli zranění?

Martin Prágr
Martin Prágr (ČT)

Malá chybička jí málem pěkně zavařila. Lenka Nora Návorková (33), která tančila s hercem Markem Adamczykem (36), si na tréninku v minulé řadě StarDance při nepovedené zvedačce poranila kotník tak ošklivě, že si ho léčí dodnes! Tanečnice tak málem přišla o účast v letošní řadě StarDance, kde bude tančit s paralympionikem Jiřím Ježkem (49)!

Za Lenčin úraz cítil vinu sám Adamczyk, který si zvedačku na poslední chvíli rozmyslel a Návorkové to řekl příliš pozdě. „Čekala, že ji jako obvykle vytáhnu a posadím na ramena. Připadalo mi, že o nic nejde, ale když to člověk nečeká a má podpatky, tak je nekontrolovatelný dopad na parket to poslední, co by si jeho kotníky přály zažít,“ sypal si popel na hlavu nešťastný herec.

Marek Adamczyk vypadnul ze StarDance: Stejně už mě vše bolí!

Video se připravuje ...

Přestože v soutěži pokračovali a vypadli až v šestém kole, zranění si Návorková léčí dodnes. „Vypadalo to na vyvrknutý kotník, ale nakonec to byly přetržené vazy, což není dobrý. Před Vánocemi to dokonce vypadalo, že budu muset na operaci,“ šokovala Lenka na sociální síti. Kotník se ale tanečnici podle doktorů naštěstí hojí dobře a na chirurgický zákrok nedošlo. „Kotník Star- Dance zvládne,“ ujistila.

Zlomil ho Survivor

Se zdravotními problémy se pere Martin Prágr (29), který bude na podzim ve StarDance tančit po boku herečky Marty Dancingerové(32), známé ze seriálů Kukačky a Zlatá labuť. Zdraví si totiž pocuchal při účasti v nejdrsnější reality show Survivor, z níž se nedávno vrátil.

Survivor 2024: "Zrádci" Marty a Pirát nechápou Mikýřovu reakci

Video se připravuje ...

„Bojoval jsem se zápalem plic,“ přiznal tanečník ve Fajn Rádiu. Došlo to tak daleko, že začal plivat krev. K léčbě ale moc prostoru nedostal, v »polní« nemocnici strávil tanečník na kapačkách dva dny. „Musím se doléčit tady, abych byl fit na zkoušky StarDance,“ svěřil se Prágr.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.