Bývalá hvězda Ordinace Anna Kulovaná: Opět provokuje nahoře bez! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Bývalá hvězda Ordinace Anna Kulovaná: Opět provokuje nahoře bez!

Blondýnka z Rodinných pout a Ordinace Kulovaná: Nahoře bez u moře
Blondýnka z Rodinných pout a Ordinace Kulovaná: Nahoře bez u moře (instagram, archiv)

Mezi celebritami platí Anna Kulovaná (42) za přírodní žínku. Plavovlasá herečka znova dokázala, že rozhodně nemá problém s nahotou... Postavu má Kulovaná i po čtyřicítce jako lusk.

Na dovolené v Řecku, kam vyrazila s partou přátel, odhodila svršky. A nejen kvůli chytání bronzu! Nahoře bez byla na pláži, na jachtě i při tak běžných činnostech, jako je mytí nádobí. „Probudil mě dnes zvuk šplouchání moře na pláži... Takové ty malé vlnky, co se rozběhnou po písku, malilinkato to žbluňkne a pak se voda zase vpije a tak furt dokola,“ rozepsala se herečka na sociálních sítích pod hanbatými snímky.

Kvůli zdraví musela přestat pít alkohol: Jak je na tom Anna Kulovaná teď?

Video se připravuje ...

Svými přednostmi se pochlubila již poněkolikáté... Nahá vlezla v zimě do ledové řeky, její ňadra se objevila v seriálu Dobrá čtvrť. Tam tančila u tyče jen v titěrných tangách. Do choulostivějších situací dostává Annu i její manžel, režisér Lukáš Burian (45). „Ráda chodí nahá, nestydí se a podle toho jí dávám role,“ přiznal v minulosti pro Super.cz.

Anna Kulovaná o svých dcerách: Svěřují se jí se svými láskami?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.