Morávková stopla Čenského v Ordinaci: LÍBAL MĚ AŽ POD PUPÍKEM! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Morávková stopla Čenského v Ordinaci: LÍBAL MĚ AŽ POD PUPÍKEM!

Před kamerou museli sehrát i řadu choulostivých scén.
Před kamerou museli sehrát i řadu choulostivých scén. (Foto Aha! – J. Tůma, TV Nova, FTV Prima, K. Bertheldi)

Během jedné milostné scény v seriálové Ordinaci se Jan Čenský (62) nechal tak unést tělem Dany Morávkové (52), že si k ní dovolil víc, než by chtěla! Vdané herečce to bylo nepříjemné, takže natáčení stopla!

Nejednou si lidé mysleli, že mezi sebou něco mají i ve skutečném životě. Jako pár je často obsazují i divadelní režiséři a dlouhá léta vystupují coby manželé také v Ordinaci v růžové zahradě 2. „Ono to působí, jak dobře se známe, ale my spolu netrávíme soukromí. Nikdy jsme nebyli na večeři, v kině nebo na dovolené,“ vysvětlila seriálová doktorka Zdena Suchá, která je po letech zvyklá natáčet s primářem Suchým i milostné scény. Ne vždy to ale probíhá hladce. Při jednom takovém natáčení věčný princ překročil hranice, rty sjel herečce až... „Líbali jsme se a pokračoval po krku, po prsou, přes břicho a já si říkala – proboha, kde to skončí!“ zavzpomínala herečka, která je vdaná za muzikanta Petra Maláska (59).

Ta sedla! Dana Morávková vlepila facku své sokyni a rázem je hrdinkou sociálních sítí

Video se připravuje ...

„Dokud režisér neřekne stop, musíte hrát,“ bránil se ženatý herec. „Točili jsme postelovou scénu, já jsem hrál, ale stop pořád nepřicházelo. Petr Zahrádka to tenkrát režíroval a nebyli jsme domluvení,“ přemítal nad chvilkou, která mohla pohřbít vzájemnou důvěru. „Stopla jsem to já, když jsem vykřikla – no, Honzo! To už mě líbal až pod pupíkem,“ svěřila se Dana s tím, že Honza je jinak milý, fešák a hezky voní. Až tak velká intimita ale byla herečce nepříjemná a styděla se. „Je mezi námi nějaká chemie, že si sedíme a strašně rádi spolu hrajeme. Ale lidsky se tak dobře neznáme,“ uzavřela. Co na sebe ještě prozradili, sledujte dnes od 21.35 hod. v talkshow 7 pádů Honzy Dědka.

Přistižen při nevěře

Čenský se netají se tím, že se po hezké ženě otočí a společnosti krásných dam se nevyhýbá. „Moje žena ví, že když míjíme dvě holky zezadu, vždycky se nějakým způsobem podívám, jak vypadají i z druhé strany,“ řekl. Jenže před 15 lety nezůstal jen u pozorování. Milostná avantýra herce s majitelkou květinářství ze Zlína jeho manželství silně zasáhla. „Když se to stane, tak je to neštěstí, ale všechno se dá vyřešit, když dva chtějí. Bohužel to ale není nic normálního,“ vysvětloval tehdy. Manželství nevěru ustálo...

Dana Morávková: Nova mě naučila moderovat!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Uživatel_5509123
5. 3. 2024 • 12:02

Paní Dana je sexi pani Honza ví co chce.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.