Dana Morávková o Janu Kačerovi (†87): Omluva přišla po smrti! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. června 2024

Svátek slaví Alois, zítra Pavla

Dana Morávková o Janu Kačerovi (†87): Omluva přišla po smrti!

Jan Kačer zemřel
Jan Kačer zemřel (archiv Blesku)

Jen krátce poté, co Rodinná pouta slavila 20 let od natáčení, odešla hlava seriálové rodiny Rubešů – herec a režisér Jan Kačer (†87). Jeho žačka a seriálová dcera Dana Morávková (52) mu poslala posmrtnou omluvu!

V Rodinných poutech ztvárnila potvoru Andreu, která si nebrala servítky ani před svým otcem. „Promiň, že jsem někdy musela být zlá. Nikdy nezapomenu a za všechno děkuji! Ze srdce. S láskou a úctou...“ poslala herečka dojemný vzkaz Kačerovi do nebe.

Dana Morávková po bouračce manžela: Malásek dostal zákaz!

Video se připravuje ...

„Dlouhá léta hrál mého tatínka v Rodinných poutech, ale znali jsme se mnohem déle. Byl to jeden z mých profesorů na DAMU,“ svěřila deníku Aha! zdrcená Morávková. Ještě minulý týden Jan Kačer bojoval v motolské nemocnici s těžkým zápalem plic. I přes nesouhlas lékařů podepsal revers a odešel domů. „Dobré to ještě není...“ svěřil Aha! herec pouhých pět dní před svým skonem. Nyní už je jasné, že se rozhodl umřít doma, obklopen třemi dcerami. Zprávu o jeho úmrtí oznámila včera dopoledne nejmladší z nich, herečka Adéla Kubačáková (48).

Jan Kačer – filmovou kariéru českého Marcella Mastroianniho přerušily tanky

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.