Tajná láska Kačera (†87)? Velké odhalení po smrti | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Tajná láska Kačera (†87)? Velké odhalení po smrti

Nině Divíškové říkal manžel Kačer s láskou Divizna.
Nině Divíškové říkal manžel Kačer s láskou Divizna. (D. Kundrát, M. Pátek)

Charisma měl na rozdávání a ženy mu už zkraje herecké kariéry ležely u nohou. Jeho srdce přesto patřilo celý život jedné jediné - Nině Divíškové (†84), se kterou žil úctyhodných 60 let a jejíž odchod mu také sebral veškerý smysl života. Slabost měl mít však i pro Martu Vančurovou (75). 

Tehdy mladá herečka kouzlu Kačera prý zcela propadla při natáčení seriálu Jana Eyrová. „Kačer byl vždycky mužný typ, on o to nejspíš ani neusiloval, prostě jen tak existoval a ženy nemohly odolat. Jenže Nina už měla s Honzou dvě holky a hodlala dětem tátu uchovat doma. Prostě to skončilo tím, že ke Kačerům po třinácti letech zase přiletěla vrána. Potřetí. A bylo vymalováno,“ měl Blesku potvrdit svědek z Národního divadla. 

Divíšková však byla moudrá žena, svého manžela si dokázala ohlídat. „Nebyla slepá, viděla, jaký je ten její chlap krasavec, a ještě dvorný, okouzlující muž. Když něco třeba zkoušel v Národním, přišla na konec zkoušky s holčičkami. Jdem pro tatínka! – říkala tou svou příslovečnou dikcí francouzské guvernantky,“ potvrdil další zdroj. 

Poslední rozloučení s kultovním hercem a režisérem, který před deseti dny podlehl plicní příhodě, proběhne 5. června ve Zlaté kapličce. Zda se jej  bude účastnit i Vančurová, prozatím není zřejmé. 

Jan Kačer na MFF KV: Přijel jsem, abych mluvil o Brejchové

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.