Šok pro fanynky Bena Cristovao! Zpěvák oznámil novinku | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Šok pro fanynky Bena Cristovao! Zpěvák oznámil novinku

Ceny Anděl 2023: Ben Cristovao
Ceny Anděl 2023: Ben Cristovao (Blesk:foto CNC: Marek Patek, Pavel Machan, David Kundrat, Martin Hykl Foto CNC: Marek Pátek)

Po loňském úspěchu opět usedá do moderátorského křesla! Zpěvák a rapper Ben Cristovao (36) ve čtvrtek zahájil vysílání nového pořadu Pokaždé jinak a i letos slibuje velkolepou jízdu!

„Každý díl je pro mě jako nový hudební experiment. Přál bych si, aby si nás posluchači naladili a užili si tu fajn atmosféru, která ve studiu zase určitě bude. Mám připravených pár vychytávek," láká zpěvák na pořad Pokaždé jinak s Benem Christovao, který si klade za cíl provést posluchače skrz na skrz hudebními žánry. A nuda, ta v žádném případě nehrozí.

Ben Cristovao na premiéře Žižky: V obleku ušitém za den! Od Inda!

Video se připravuje ...

Jak už je u zpěváka zvykem, programovou nabídku rádia ozvláštní opět něčím extra. Tentokrát jde o unikátní hudební a interaktivní zážitky, jejichž součástí je i průzkum různých kulturních témat. To vše si budou moci příznivci dobré muziky užít každý čtvrtek, a to až do 13. června vždy v čase od 20:00 do 22:00 hodin. 

Pro Bena jde v pořadí již o třetí větší působení v rádiu, před dvěma lety spontánně přijal výzvu přímo v Odpolední show Zorky Hejdové a Tomáše Zástěry a rozhodl se stát na čas dalším členem moderátorské flotily. V červnu roku 2022 pak odstartoval se svým pořadem ¾ s Benem aneb na (tvoje) přání. Na svůj úspěch navázal necelý rok na to s výběrem nejlepší muziky, kdy po boku Boba Švarce provázel pořadem Jen tak s Benem na Evropě 2. 

Ben Cristovao ověšený stříbrem!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.