Oslava padesátin Beckhamové: Malá, ale pěkně drahá! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Oslava padesátin Beckhamové: Malá, ale pěkně drahá!

Na zdravíčko!
Na zdravíčko! (Foto Profimedia.cz, Instagram)

Ač se to zdá k nevíře, Posh Spice oslavila padesátku. Na věčně mladé a věčně krásné Victorii Beckhamové (50) byste to však opravdu nepoznali. Kulaté narozeniny se tak staly především skvělou záminkou pro pořádnou oslavu!

Z opulentních párty o tisíci lidech však Victoria už přeci jen vyrostla a s manželem Davidem (48) dali přednost intimnímu večeru na jihu Francie obklopeni nejbližší rodinou. Malý večírek ale rozhodně neznamená levný večírek, oslavenkyně totiž na místo konání dorazila soukromým tryskáčem a nóbl večeře stála bývalého fotbalistu v přepočtu 6000 na hlavu.

Trailer dokumentární série Beckham

Video se připravuje ...

Celebrity vítány

Restaurace La Colombe d‘Or v městečku Saint-Paul de Vence na Francouzské riviéře, do níž se Beckamovi pro velký večer uchýlili, je světově vyhlášeným a hvězdami vyhledávaným podnikem. Během filmového festivalu v Cannes se promění v Mekku celebrit z celého světa, číšníka tak pohled na známé osobnosti opravdu nepřekvapí.

"Love Machine" David Beckham

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.