Comeback Spice Girls po 11 letech?! Král Karel je chce mít u korunovace! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Comeback Spice Girls po 11 letech?! Král Karel je chce mít u korunovace!

Spice Girls a král Karel III.
Spice Girls a král Karel III. (Instagram)

Šance po dlouhé době vidět naživo zase komplet celou pětici Spice Girls? Možná ji fanouškům zajistí nový král Karel III. (74). Coby princ Charles se s devadesátkovou dívčí skupinou několikrát setkal a Buckinghamský palác by je údajně měl rád i u květnové korunovace, píše deník The Sun.

Naposledy v pěti vystupovaly Spice Girls v létě 2012 na zakončení olympijských her v Londýně, ale to byla výjimečná událost. Návratového turné v roce 2019 se neúčastnila Victoria Beckhamová (48), která se už dlouho věnuje hlavně módě, jen zkasírovala podíly z práv, licenčních dohod a prodeje suvenýrů (údajně 54 mil. Kč).

Blesk Podcast: Listování »ubrečenými« memoáry prince Harryho

Video se připravuje ...

„Skutečnost je, že korunovace je stejně speciální a jedinečná oslava jako olympiáda,“ uvedl zdroj Sunu. „Královští organizátoři by tam velmi rádi měli největší dívčí skupinu Británie a Spice Girls návrat na pódium v pěti pro tuto historickou událost vážně zvažují.“ „Nemůžu být konkrétní, ale něco velkého brzy oznámíme,“ pronesla v polovině ledna i Mel B (47). „Jsme z toho projektu velmi nadšené. Bude nás všech pět,“ naznačila.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.