Drsná hádka Hanychové: Vyzrazené tajemství na akci s Dopitou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Drsná hádka Hanychové: Vyzrazené tajemství na akci s Dopitou

Agáta a Mirek házeli sta tisíci
Agáta a Mirek házeli sta tisíci (Profimedia)

Průkopník popartového umění v Čechách, výtvarník Josef Rataj, otevřel největší expozici svého druhu a na zahajovací party sezval řadu známých tváří. Mezi hosty nechyběla ani Agáta Hanychová (38) s manželem Mirkem Dopitou (39) a při té příležitosti se vrátili ke sporu, který Pepu s Agátou na slušnou řádku dní rozkmotřil. 

Pustili se do společného podnikání a rázem bylo po přátelství, tak by se dala ve zkratce popsat zkušenost Agáty Hanychové a Pepy Rataje, kteří se rozhodli prodávat ručně malované oblečení na zakázku. 

Hanychová a Soukup u soudu: Agáta s manželem, podnikatel se zpožděním

Video se připravuje ...

„Bylo to divný a temný, já jsem byla v roli reportérky a od té doby jsme spolu měli projekty. Dělali jsme bundy, pak jsme se pohádali, pak jsme dělali kšiltovky a zase jsme se pohádali,“ řekla Agáta Expresu. „Oba dva jsme si mysleli, že bude úžasný, ale nebyl. Nebylo to dobré a prodali jsme asi jenom jednu bundu,“ dodala s úsměvem. 

Jak je vidno, svár je dávno zažehnaný, s nadhledem se na celou věc již nyní dívá i Rataj. „Měl jsem od ní zkažené jedno léto a díru v peněžence, ale házíme to za hlavu a jdeme dál,“ přiznal umělec.

Agáta Hanychová - EPLPřečtěte si
komenty
18. 4. 2024 • 09:59

Za odliv muze to, ze uz to provozuji vice jak mesic a proste skoncilo predplatne, ktere si muze aktivovat zajemce za 3 mesice a vse skouknout naraz

Dianthos
17. 4. 2024 • 23:47

Takže konečné číslo se možná nedozvíme. Info, které může být pravdivé, že pomocí emailů a technologií je možné dokupovat sledující.
Pokud by Ornella s Agátou chtěly udržet vysoký počet za každou cenu, i tak by něco vydělaly. A úspěšný projekt přiláká opravdové platící klienty. A možná i reklamní spolupráci. Takže náklady za mrtvé duše by se mohly vrátit, nebo by ty dvě i vydělaly víc.
V dnešním světě holt nelze věřit ničemu.

illenne
17. 4. 2024 • 20:02

Nejspíše za odliv platících za jejich "dřinu" na Hero Hero může procitnutí a rozum lidí, že za to se prostě platit nevyplatí. Ještě k těm fotkám. Co to ta Lucie na že ulici předváděla. Ještě k tomu to oblečení. Agáta má aspoň hezké šaty, i když jsem téměř stejné viděla na jiné Miss.

Dianthos
17. 4. 2024 • 18:10

Extra opět perlí. Za úbytek předplatitelů pocastu Agáta a Ornella prý může závist sledujících, kteří jim nepřejí takové příjmy.
A Ornella, která měla divačky naštvat pomluvami účastníků Survivora. To jejich hájení Agáty je až úchylné.
Především počty předplatitelů začaly růst kvůli Ornellině účasti v Survivoru. Lidé byli zvědaví na to, jak to tam probíhalo. Další příliv byl, když vyzrazovaly jméno přítelkyně Soukupa. A pak poskytovaly informace o Agátiných soudech. Slíbily jim vyzradit tajemství, tak si lidé zaplatili.
Ale teď už ty dvě nemají mnoho co nabídnout, než klábosení u kávy a za to jim bude platit omezený počet fanynek. Tím spíš, že za stejné peníze jiní vyprodukují dva podcasty týdně a ony jenom jeden. Také se údajně ptaly sledujících, jestli by chtěli dva týdně. Holky dělají, co mohou, aby si sledující udržely. A podle mého názoru, i kdyby se rozkrájely, dolů to stále půjde.
Nicméně věřím, že na uživení jim to stačit bude. Můj typ je 1500 - 2000 sledujících. Nechám se překvapit.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.